Šeštadienį Panevėžyje vyksiančiame ,,Design for life“: virš 150 prekės ženklų ir pasirodymai scenoje

Šeštadienį Panevėžyje vyksiančiame ,,Design for life“: virš 150 prekės ženklų ir pasirodymai scenoje

Jau šį šeštadienį Panevėžį lankys išskirtinis nemokamas mados ir grožio renginys „Design for life“. „Cido“ areną nuo 10 iki 18 valandos užpildys virš 150 madą, grožį, kosmetiką, interjero ir kitokius stiliaus elementus pristatančių prekės ženklų. Nemokamas renginys pakvies vienai dienai ne tik apsipirkti, bet ir pasigrožėti specialiais modelių pasirodymais ar drabužių bei grožio ir kosmetikos priemonių pristatymo šou.

Balandžio 14 dieną nuo 10 iki 18 valandos po „Cido“ arenos stogu vyksiantis mados ir grožio renginys sutrauks didžiausią koncentraciją mados ir grožio prekės ženklų, kurie į renginį atvyks net ir Latvijos bei Ukrainos. Čia sutiksite naujausias pavasario/vasaros kolekcijas siūlysiančius mados namus, išskirtinį originalumą darbuose išreiškiančius aksesuarų ir papuošalų kūrėjus ar natūralios odos rankines bei avalynę kuriančius gamintojus. Kvapais ir spalvomis vilios tarptautiniai ir nišiniai kosmetikos bei grožio priemonių brandai. Namų jaukumą puoselėti vilios aromatinės žvakės, aliejiniai namų kvapai bei gėlių kompozicijos. Šeštadienį Panevėžyje lankysis ir tokie žinomi prekės ženklai kaip L’OCCITANE, Ms mermaid, Bathfairy, AmourD’evilm, Buboo, Avon bei kiti.

Pasirūpinta vyrų bei vaikų stiliumi

Dažnai tik palydovais mados renginiuose tampantys šeimos nariai galės paleisti mylimųjų rankas ir patys kibti į paieškas. „Design for life“ taps atvira vieta atrasti stiliaus perliukus ir mados aktualijas vyrams bei vaikams.
Stilingi aksesuarai, kaspinėliai, plaukų lankeliai, minkšti ir patogūs audiniai, madingi drabužiai, žaislai ir atributika – lauks ir vaikų. Spalvų gamų žaidimas mažiesiems siūlomoje produkcijoje žavės ir kvies pasipuošti, o galbūt tapti ir pagrindiniu šiltųjų sezonų akcentu.
Vyrų dėmesį pritrauks laikrodžiai ir akiniai, rankų darbo apyrankės, rankinės, kuprinės. Neliks abejingų ir kalėdinės tematikos megztiniams, o žavesį kels smaikščios kojinės.

Renginys nustebins ir pasirodymais

Nemokamo renginio metu „Cido“ arenoje nuo 12 iki 15 valandos dėmesį itin pritrauks specialiai renginiui įrengta scena, kurioje pasirodys įvairiausio amžiaus modelių namų auklėtiniai ir demonstruos naujausias renginio dalyvių kolekcijas. Skambančios muzikos fone išvysite stiliaus tendencijas, kuriomis puošimės ateinančius sezonus. Nemokamame mados renginyje „Design for life“ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis. Pavasarinę nuotaiką kurs jauki aplinka ir muzika.

Dovanos pirmiesiems lankytojams

Pirmuosius lankytojus nuo 10 val „Cido“ arena pasitiks ne tik beveik 200 gamintojų, išskirtinėmis veiklomis, bet ir visiškai nemokamai jiems čia dalijamais spaudos leidiniais. Žurnalus ,,Moteris’’ bei „Cosmopolitan“ gaus pirmieji mados ir grožio mugės „Design for life“ lankytojai. Tuo tarpu kūrybos namai „Sapes“ dovanos palaidinę pirmajam atvykusiam prie jų stendo arenoje. Todėl organizatoriai kviečia nedvejoti ir balandžio 14 rytą praleisti renginyje. Balandžio 14 susitiksime Panevėžio „Cido arenoje“ 10-18val. Daugiau informacijos: festivus.lt

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų