Šeštadienį Laisvės aikštėje nuo šuniukų pasirodymo iki karinio automobilio

Šeštadienį Laisvės aikštėje nuo šuniukų pasirodymo iki karinio automobilio

Pavasaris pabudino gamtą ir kviečia į tradicinį renginį. Šį šeštadienį 10–16 valandomis panevėžiečius ir miesto svečius smagiai ir nuotaikingai pavasariškai apsipirkti Laisvės aikštėje kviečia „Didžioji pavasarinė mugė“. Nepraleisti išskirtinės galimybės įsigyti sodo ir daržo priemonių, maisto ir mados gaminių tiesiai iš gamintojų ir augintojų rankų, kvies gausus būrys gamintojų – mugėje dalyvaus net per 150 savo sričių profesionalų iš visų Lietuvos kampelių.

Gaminių ir produktų mugėje atras kiekvienas

Nuo 10 iki 16 val. Laisvės aikštę užplūs kaip visuomet gausus tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris. Mugėje galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų. Jūsų lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs rankų darbo pyragai ir kiti gardėsiai. Bus gausu liaudies meistrų pagamintų dirbinių, autorinių gaminių, unikalių daiktų namams ir buičiai. Taip pat rasite gausų asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų natūralių medžiagų.

Padės pasiruošti daržo ir ūkio sezonui

„Didžiosios pavasarinės Panevėžio mugės“  dalyvių gausa garantuoja iš tiesų gausų siūlomų prekių asortimentą. Tačiau išskirtinio dėmesio pavasario mugėje sulauks tie, kurie ruošiasi pamažu įsibėgėjančiam daržo ir ūkio darbų sezonui. Sodininkai, daržininkai ir Lietuvos medelynų atstovai jums siūlys plačią sodinukų, sėklų ir pavasarinių augalų įvairovę, o kartu suteiks aktualias konsultacijas sodininkystės ir daržininkystės klausimais.

Mugės organizatoriai atkreipia dėmesį, kad reikiamų gaminių ir produktų už priimtiną kainą mugėje atras kiekvienas – tiek draugiškų kainų, tiek brangesnių ir prabangesnių prekių ieškotojai. O pavasarinės mugės dalyviai, savo ruožtu, panevėžiečiams ir miesto svečiams žada nuolaidas ir staigmenas.

Batutai, šuniukų pasirodymas ir LIDL dovanos

,,Didžioji pavasarinė Panevėžio mugė“ lankytojus džiugins atrakcijomis. Mažųjų lauks atrakcionai, batutai, karuselės, ant kurių linksmai išsidūkti gryname ore galės kiekvienas vaikas. Pirmieji 10 vaikų atvykę į mugę ir ištarę ,,MYLIU PANEVĖŽĮ“ pramogaus visiškai nemokamai! Negana to, aikštėje vyks ir dėmesį patraukiantis šuniukų pasirodymas, kurį surengs Panevėžio šunų dresūros mokykla „Bestas“. Taip pat Laisvės aikštėje šeštadienį lankytojus džiugins ir net per 500 vnt. pieniškų šokoladų išdalins LIDL autobusiukas!

Pirmiesiems senjorams – nemokama košė

Nuo 10 val. startuosianti mugė tradiciškai bus kupina įvairių veiklų ir staigmenų. Ne tik atrakcijos ir pramogos vaikams, bet ir senjorams lauks gegužės 4 Laisvės aikštėje. Mat pirmieji 100 senjorų bus nemokamai vaišinami karine koše iš specialaus kareiviško automobilio.

Puoselėkime tradicijas gegužės 4 dieną 10–16 valandomis Laisvės aikštėje „Didžiojoje pavasarinėje  mugėje“ ir kartu smagiai bei nuotaikingai pasitikime pavasarį.

Organizatoriai festivus.lt

Komentarai

  • Pavydekite

    • Taip ir darau: pavydžiu.

  • Chaliavos koses gaus 100 senjoru,prasau uzsirasyti i eile! As penkioliktas,po Vaicekauskienes…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų