Šeštadienį – Gatvės muzikos diena

Šeštadienį – Gatvės muzikos diena

Gegužės 16-ąją Panevėžys skambės muzikos garsais. Į miesto mikrorajonus kvies 14-oji Gatvės muzikos diena. Šiais metais ji persikelia iš centro į mikrorajonus, tad visi neabejingi muzikai, kviečiami atvykti Parko g. 61 bei Dariaus ir Girėno g. 16.

Koncertuos Milda Kavaliauskaitė – ASTRAJA, Salomėja Vai, Darija Katkevičiūtė, Panevėžio kapela SUBĖGTINĖ.
Karantinas reikšmingai pakeitė jaunų žmonių įpročius, jie ilgą laiką buvo atsiriboję nuo aktyvios veiklos, trūko saviraiškos, tiesioginio bendravimo su draugais, reikėjo prisitaikyti prie naujų mokymosi sąlygų. Tad šis laikotarpis turėjo įtakos jaunų žmonių emocinei sveikatai. Savivaldybės jaunimo reikalų taryba, siekdama padėti jauniems žmonėms susigrąžinti emocinę pusiausvyrą bei atsižvelgdama į Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos aktyvinimą atkreipti dėmesį į jaunų žmonių emocinę būklę, inicijavo emocinės paramos jaunimui akciją. Nuspręsta šią akciją organizuoti, minint Gatvės muzikos dieną.
Kaip ir kasmet Gatvės muzikos dieną, tik šiais metais kitokią, organizuoja Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“. Renginį koordinuoja neformalios jaunimo grupės atstovas Daugvydas Staniūnas, prisidėjęs prie pirmųjų koncertų daugiabučių namų kiemuose organizavimo karantino metu.
Primename, kad renginio metu būtina laikytis privalomų karantino reikalavimų!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų