ŠEŠI FAKTAI, KURIUOS TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE DEGINTO MEDŽIO LENTAS

ŠEŠI FAKTAI, KURIUOS TURĖTUMĖTE ŽINOTI APIE DEGINTO MEDŽIO LENTAS

Jeigu reikėtų įvardyti faktus, kuriuos žinote apie degintos medienos lentas, ar Jums pavyktų tai padaryti? Norėdami, kad kitą kartą Jūsų atsakymas būtų vienareikšmiškas „Taip“, kviečiame susipažinti su 6, puikiai degintos medienos lentas charakterizuojančiais faktais.

Degintos medienos lentos tinka ir interjere, ir eksterjere

Degintos medienos lentas pelnytai galima vadinti universaliu produktu, nes jos vienodai gerai tinka tiek vidaus darbams, norint sukurti nesenstančius, prabangia elegancija pasižyminčius gyvenamųjų namų, viešbučių, restoranų, įvairiausių ofisų ir kt. interjerus, tiek siekiant patikimai šilumą sulaikančio, vandeniui, puviniui, parazitų poveikiui atsparaus ir ilgaamžiško sprendimo namų fasadams. Sugibanwood degintos medienos lentos puikiai tiks ir norint įsirengti jaukia ramybės oaze ar susibūrimų vieta laikomas terasas, patikimas bei stilingas tvoras ir pan.

Degintos medienos lentų gamybai dažniausiai yra naudojama trijų rūšių mediena

Ugnimi gali būti apdorojama visų rūšių mediena, nes šis medžio apdirbimo būdas patikimai sustiprina jų gerąsias savybes bei atskleidžia unikalius jų vidaus „raižinius“. Vis dėlto norėtųsi išskirti maumedžio, pušies bei eglės medieną, kuri, lyginant su kitomis medienos rūšimis, japoniškuoju medžio apdirbimo ugnimi būdu Lietuvoje yra apdorojama dažniausiai.

Degintos medienos lentų privalumų sąrašas yra begalinis

Kalbėti apie degintos medienos lentų privalumus būtų galima valandų valandas. Šių lentų tekstūra yra tobula ir nepakartojama, spalvinė gama plati, pradedant švelniais pilkais ir rudais atspalviais, ir baigiant sodriai juoda, akį rėžiančia spalva. Degintos medienos lentų paviršius yra visiškai netepus, jis nereikalauja praktiškai jokios priežiūros. Pušinės, maumedžio, eglinės ir iš kitos medienos pagamintos bei ugnimi apdorotos lentos yra atsparios neigiamai vandens įtakai, jos yra nedegios, nes pakartotinis užsidegimas sunkiai įmanomas, taip pat jos nėra priimtina terpė medžio grybeliams ar įvairiems kenkėjams veistis, todėl šių lentų ilgaamžiškumas garantuotas. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad degintos lentos „nebijo“ temperatūros svyravimų, neblunka net ir veikiant tiesioginiams saulės spinduliams bei neskilinėja. Jeigu norite daigiau sužinoti, apie degintos medienos lentas, tada Jums tikrai rekomenduojame sekti šią nuorodą: https://sugibanwood.com/deginto-medzio-lentos/

Degintos medienos lentos yra tvarus pasirinkimas

Mediena ir ugnis, atrodytų, kad yra du tarpusavyje nesuderinami elementai, tačiau jų „sąjunga“ leidžia sukurti itin tvarius bei aplinkai ir žmonėms draugiškus produktus, įskaitant degintos medienos lentas, naudojamas įvairių projektų realizavimui. Medžio lentų apdirbimas ugnimi neapsiriboja vien deginimo procesu. Lentos taip pat yra valomos, šukuojamos bei impregnuojamos natūralia alyva, kuri savo sudėtyje neturi jokių medžiagų, galinčiu vienokiu ar kitokiu būdu daryti neigiamą žalą aplinkai, žmonių sveikatai ar gerai savijautai. Alyva, kuria yra alyvuojamos degintos medienos lentos, taip pat nekenkia ir gyvūnų sveikatai.

Degintos medienos lentos yra šlifuojamos skirtingą kartų skaičių

Kaip jau minėjome, degintos medienos lentų vienas iš „gimimo“ etapų, yra jų šlifavimas. Lentos gali būti šlifuojamos vieną arba du kartus. Rinkdamiesi degintos medienos lentas, šį faktą prisiminkite, nes nuo jo taip pat gali priklausyti ir gaminio kaina.

Degintos medienos lentas apsimoka įsigyti internetu

Paskaičiuota, kad norint sutaupyti, įsigyjant degintos medienos lentas, verta jas pirkti internetu. Skubame nuraminti, kad tai nebus „aklas“ pirkimas, nes nedidelės apimties šių lentų pavyzdžius galėsite parsisiųsti ir apžiūrėti iš arčiau.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų