Seniūnaičiai pradeda rinkti gyventojų parašus

Seniūnaičiai pradeda rinkti gyventojų parašus

Panevėžio miesto savivaldybės kandidatai į naujuosius Senvagės, Pramonės, Rožyno, Nevėžio ir Sodų seniūnaitijų seniūnaičius pradeda rinkti juos palaikančių gyventojų parašus. Parašų rinkimas tęsis iki gruodžio 20 d.

Savivaldybė praneša, kad šiomis dienomis panevėžiečiai gali sulaukti kandidatų ar jų komandos narių vizito, prašančių apklausos lape parašu patvirtinti pritarimą kandidatūrai.

Pramonės seniūnaičiu pretenduoja tapti Alfonsas Bička, Rožyno – Rasa Jučienė, Nevėžio – Regina Tinterienė ir Enrika Vitonienė, Senvagės – Gintaras Šileikis ir Vida Kazanavičiūtė bei Sodų – Algis Čeponis.

Panevėžys jau turi išrinktus 5 naujus seniūnaičius. Naująja Katedros g. seniūnaite tapo Sandra Vilčinskienė, Parko – Virginijus Viržintas, Skaistakalnio – Džiuljeta Morkūnienė, Pilėnų g. – Sigitas Tribuišis, Kniaudiškių g. – Bronius Vaitiekūnas.

Seniūnaičiai renkami 4 metų kadencijai.

Panevėžys padalytas į 10 seniūnaitijų: Rožyno, Nevėžio, Senvagės, Katedros g., Skaistakalnio, Pilėnų g., Sodų, Kniaudiškių g., Parko ir Pramonės. Seniūnaitis atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams Savivaldybėje, sprendžia aktualiausias bendruomenės problemas prižiūrint gyvenamosios vietovės teritoriją, plėtojant ir organizuojant kultūrinį gyvenimą.

Komentarai

  • Tai kaip čia yra,Sodų bendrija per teismus stengiasi išsilaikyti iš nusenusių žmonių per nario mokestį, o čia rašoma, kad atstovaus mūsų interesus nemokamai.O gal teisybę žmonės kalba, kad sena sodų bendrija tai KGB saugumo čiulpas ir jį sunku nukirpti.??Kas galit patvirtinti ar paneigti??

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų