Sekso žaislu mažametę pavertę vyrai pasiųsti už grotų

Sekso žaislu mažametę pavertę vyrai pasiųsti už grotų

Panevėžio apygardos teisme griežtą nuosprendį išgirdo 48 metų Aukštaitijos gyventojas G. G. Vyras pripažintas kaltu dėl mažametės tvirkinimo, išžaginimo bei jai padaryto nesunkaus sveikatos sutrikdymo, taip pat – fizinio skausmo sukėlimo savo sugyventinei.

Viename Aukštaitijos rajone gyvenantis pusamžis vyras į teisėsaugos pareigūnų akiratį pakliuvo pernai pavasarį. Tuo metu G. G. ir jo sugyventinė bei jųdviejų vaikai gyveno nuomojamoje sodyboje. Sodybos šeimininkė, užsukdavusi pas nuomininkus, atkreipė dėmesį, kad jauna moteris nuolat būna su smurto žymėmis ant kūno, veido. Paklausta, kas ją skriaudžia, ji papasakojo, kad smurtauja sugyventinis, kurio labai bijanti. Taip pat nuomininkė išsitarė, kad minėtas vyras lytiškai santykiauja su jos mažamete giminaite.

Sodybos šeimininkė apie tai pranešė policijai. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nustatyta, kad mažametė iš tiesų tapo G. G. seksualinės prievartos auka, vyras taip pat smurtavo prieš savo vaikų motiną. Tyrimo metu paaiškėjo, kad tą pačią mažametę seksualiai išnaudojo ir dar vienas vyras, 27 metų R. L., pasilikęs nakvoti jos tėvų namuose. Vyras prisipažino, kad santykiavo su nukentėjusiąja, bet esą nežinojo, kad ji mažametė.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios Panevėžio apygardos prokurorės Vaidos Baranauskienės,

nusikaltimai prieš mažametę bei jos giminaitę išaiškėjo tik sodybos savininkės pilietiško elgesio dėka. Ji neliko abejinga, pranešė pareigūnams apie galimai vykdomus nusikaltimus, vėliau liudijo ir teisme.

„Tyrimo metu paaiškėjo, kad nederamą, dviprasmiškų minčių keliantį G. G. elgesį su mažamete matė ir artimieji, tačiau į jų pastabas vyras nereagavo, o jokių kitų priemonių apsaugoti pažeidžiamą vaiką niekas nesiėmė, nes agresyvaus vyro bijojo“, – dėl tokio suaugusiųjų abejingumo ir neveiklumo apgailestavo prokurorė.

Panevėžio apygardos teismas gegužės 18 dieną abiems kaltinamiesiems paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį. G. G. pripažintas kaltu dėl smurto prieš sugyventinę ir mažametės tvirkinimo, žaginimo bei jai padaryto nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už tai jam skirta 7 metų laisvės atėmimo bausmė. Jis taip pat turės atlyginti nukentėjusiajai padarytą neturtinę žalą – sumokėti 7 tūkst. eurų.

R. L. teismo pripažintas kaltu dėl lytinio santykiavimo su jaunesniu kaip 16 metų asmeniu. Už tai jam skirtas laisvės apribojimas metams, uždraudžiant bendrauti su nukentėjusiąja ir įpareigojant būti namuose nuo 23 iki 6 val.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos apeliacine tvarka dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Komentarai

  • Tai kam dar to slykstynes varda ir pavarde slepet reikia viesint tokias isgamas gal tada ko bijos….

  • Isprievartavo nepilnamete ir gavo tik metus nelaisves. Toks teismo sprendimas tik skatina toliau prievartauti nepilnametes

    • Atsakyti
  • Padarytas baisus nusikaltimas,išaiškintas nusikaltėlis ir kodėl gi neskelbiama jo pavardė,vardas,gyv.vieta? Nuo kada nusikaltėliai yra slepiami? Gal mes turime žinoti apie tokius didvyrius.?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų