Organizatorių nuotr.

Sėkmingas Panevėžio badmintonininkų pasirodymas

Sėkmingas Panevėžio badmintonininkų pasirodymas

Panevėžyje praūžė rekordinį dalyvių skaičių surinkęs „Kavos era“ badmintono turnyras, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų miesto atstovai. Panevėžiečiai iškovojo medalius visose kategorijose.

Pajėgiausioje A grupėje Panevėžio badmintono klubo vadovas Linas Supronas iškovojo du medalius. Mišraus dvejeto kategorijoje panevėžietis poroje su Aušrine Balazaite (JSO klubas) iškovojo antrąją vietą. Vyrų dvejeto kategorijoje aukso medaliais pasipuošė Linas Supronas poroje su Ardu Valantiejumi (Kelmės BK)

B grupės vyrų dvejeto kategorijoje bronzos medalį iškovojo klubo treneris Mantas Smalskis, rungtyniavęs poroje su Pijumi Balaišiumi (Kauno BK).

D grupės dvejeto kategorijoje aukso medaliu pasipuošė moterų pora Sigita Bartkienė ir Asta Žagelienė, o sidabro medalius pelnė Atilė Vyblova poroje su Daniele Grybyte.

Mišraus dvejeto kategorijoje ant nugalėtojų pakylos lipo Kęstutis Povilonis su porininke Nadežda Lipa (BK „Play“), antroji vieta atiteko Benui Adamoniui poroje su Atile Vyblova.

Pasibaigus turnyrui Panevėžio badmintono klubo vadovas L. Supronas pasidžiaugė, kad šį kartą varžybose „Kavos era“ dalyvavo rekordinis sportininkų skaičius, o šeimininkai taip pat pasirodė labai sėkmingai.

„Visų pirma tariame ačiū dalyvavusiems. Jūs visi esate mūsų klubo variklis, dėl ko norisi stengtis, tobulėti ir organizuoti vis geresnius turnyrus. Dėkojame už jūsų puikias nuotaikas, už sportinį kovingumą, už tai, kad nepabūgote slidžių kelių, už nepagailėtą gerą žodį, už pokalbius iki paryčių, už tai, kad mokame draugauti ne tik badmintono aikštelėje, bet ir už jos ribų. Išskirtinai didžiuojamės savo klubo nariais, kurie taip gausiai dalyvavo varžybose. Sveikiname ir džiaugiamės kartu jūsų pergalėmis“, – teigė L. Supronas.

Vasario 12 dieną Aukštaitijos sostinėje vyks dar vienas badmintono turnyras „Panevėžys City Open“, kuriame dalyvauti galės visi šios sporto šakos mėgėjai ir profesionalai.

Panevėžio badmintono klubo mergaitės puikiai pasirodė ir Tauragėje vykusiame trenerio Jono Šilerio atminimo turnyre. Savo amžiaus grupėje vieneto kategorijoje pirmąją vietą iškovojo Danielė Grybytė, o Atilė Vyblova liko trečia. Dvejeto kategorijoje turnyro nugalėtojomis tapo panevėžietės Elija Sunklodaitė ir Atilė Vyblova, o trečios liko Danielė Grybytė su Migle Gurklyte.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų