Dovilė su mylimuoju (Asmeninio albumo nuotr.)

Sėkmės istorija: organizuodama vestuves tarptautinėms poroms, pati įsimylėjo užsienietį

Sėkmės istorija: organizuodama vestuves tarptautinėms poroms, pati įsimylėjo užsienietį

Neįtikėtinai gražus vakaras Tenerifės paplūdimyje įkvėpė Dovilę Urbanaitę sukurti savo verslą. Mažais žingsneliais ji pradėjo eiti savo svajonės link, o dabar gali mėgautis sėkmingu vestuvių planavimo verslu.

Viskas prasidėjo nuo studijų Jungtinėje Karalystėje. Mergina pripažįsta, kad ten išvykus prasiplėtė jos akiratis, o didžiausią įtaką padarė ne universitetas, o aplinka, draugai, renginiai.

„Studijos man patiko, bet kur kas daugiau atnešė gyvenimas užsienyje. Susipažinau su labai daug įdomių žmonių, pats savarankiškas gyvenimas tuomet buvo kitas žingsnis. Studijos užsienyje priklauso nuo to, kiek iš jų pasiimsi pats. Jeigu tik eisi į paskaitas, nedalyvausi renginiuose, pasiimsi tik diplomą. Bet gali pasiimti šimtą kartų daugiau“, – sako komunikaciją studijavusi mergina.

Vis dėlto po šių studijų Mančesterio mieste ji įgijo ir magistro laipsnį. Tik šį kartą studijoms pasirinko verslo sritį: „Pastebėjau, kad man trūksta praktinių verslo žinių. Tai buvo kažkas nepažįstamo, buvau labai jauna. Būtent dėl to ir nusprendžiau, kad reikia tobulėti.“

Aplankiusi mintis taip ir neapleido

Tik baigusi bakalauro studijas Dovilė išsikraustė gyventi į Tenerifę. Aplinkybės susiklostė palankiai, tad gautos galimybės ji paprasčiausiai nenorėjo atsisakyti.

„Tik baigiau studijas, viliojo mintis pažinti naują vietą. Kurį laiką dirbau restorane: rūpinausi rezervacijomis, renginiais. Bet tai buvo laikina. Man reikėjo iššūkio, karjeros, tikslo, kurio galėčiau siekti. Visur ieškojau idėjų, minčių“, – sako dabar jau sėkmingo verslo įkūrėja.

Vieną vakarą paplūdimyje šovė mintis: kaip būtų gražu čia susituokti. Ši idėja merginos neapleido: „Tą pačią dieną daug galvojau. Mačiau viziją: basa nuotaka, einanti paplūdimiu, besileidžianti saulė.“

Taip ir atsirado „Barefoot Bride Tenerife“. Pirmųjų porų teko palaukti – žmonės vestuves planuoja ilgą laiką, o ir vietą po saule reikėjo išsikovoti: „Kaip žmonės gali rinktis, jeigu neturi ką parodyti. Surengiau fotosesiją, sukūriau interneto puslapį, socialinių tinklų paskyras. Buvo labai daug darbo, nežinojau, nuo ko pradėti. Bet labai to norėjau. Susiradau kursus internetu apie vestuvių planavimą.“

Kursai merginai padėjo suprasti šį verslą. Vis dėlto vestuvės užsienyje tuomet dar buvo naujiena Lietuvoje: „Pradžia pati sunkiausia. Buvo didelis jaudulys, bet reikia labai norėti“, – įsitikinusi ji.

Dabar Dovilei sekasi puikiai, bet ji vis dar sunkiai dirba. Daug laiko iš jos atima socialiniai tinklai, tačiau tai nėra tik laisvalaikis: „Socialiniai tinklai yra beprotiškai stiprus kanalas. Iškart galime parodyti savo darbus, vestuves. Man labai svarbus buvo puslapis. Žmonėms pateikiu žinių, faktų, vaizdų, rekomendacijų, patarimų. Taip sukuriamas geresnis ryšys“, – pasakoja Dovilė.

Ryšys su klientais kuriamas ne tik socialiniuose tinkluose. Dovilė bendrauja su kiekviena pora, o su būsimomis nuotakomis kartais praleidžia daugiau laiko nei su savo artimaisiais: „Po vestuvių kartais jaučiu tuštumą. Atsiranda ryšys. Vėliau poros parašo, padėkoja, atsiunčia nuotraukų su vaikais, švenčia metines. Tai yra neįkainojamas dalykas, suteikiantis sparnus.“

Į Lietuvą atviliojo meilė vokiečiui

Dabar Dovilė vis daugiau laiko praleidžia Lietuvoje. Paradoksalu – į gimtinę ją traukia meilė užsieniečiui. Be to, ji ilgėjosi miesto žmonių.

„Vestuvių sezonas nėra amžinas. Pasaulis mažas, skrydžiai pigūs. Aš sakau, kad gyvenu tarp Lietuvos ir Tenerifės. Mano mylimasis gyvena Lietuvoje. Mes turime lietuviškų juokelių, tai yra labai miela. Jam labai patinka Lietuva, nuolat ją giria. Per jį dar labiau įsimylėjau Lietuvą“, – žibančiomis akimis sako verslininkė.

Nepaisant to, ji teigia, kad dar turi daug planų: „Man Lietuvoje labai gera, bet nenoriu prisirišti prie vietos. Gyvenimas užsienyje, skirtingose vietose, praktika, užsieniečiai draugai labai praplečia akiratį. Ir tai yra neįkainojama dovana.“

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų