Sekmadienį į ,,Cido‘‘ areną vilios didžiausia nemokama mados ir grožio mugė

Sekmadienį į ,,Cido‘‘ areną vilios didžiausia nemokama mados ir grožio mugė

Kovo 24-ąją visi mados mylėtojai skubės į Panevėžį, kur ,,Cido’’ arenoje vyks didžiausia mieste mados ir grožio mugė “DESIGN FOR LIFE”. Tūkstančius lankytojų sutraukiantis nemokamas renginys kvies pasiruošti šiltiesiems sezonams. Nuo 10 iki 17 valandos lankytojų lauks beveik 200 drabužių, aksesuarų, kosmetikos bei namų interjero detalių kūrėjų ir prekių ženklų atstovų, specialiai įrengtoje scenoje vyks pasirodymai, o nemokamas įėjimas vilios sekmadienį drauge pasiimti visą šeimą.

Naujas pavasario sezonas – puikus laikas atsinaujinti

Dienoms ilgėjant, vis dažniau pagalvojame, kuo puošimės šiltaisiais sezonais. Galbūt nauja rankinė ar įdomaus silueto suknelė padės ne tik įkvėpti naują įvaizdį, tačiau ir greičiau prišauks pavasarį. ,,Cido’’ arenoje mados kūrėjai lankytojams pristatys pačias naujausias savo vizijas bei padės atrasti kažką kiekvienam.

Suburs nuo drabužių iki kosmetikos

Mados ir grožio mugė bus aktuali įvairioms amžiaus grupėms. Dizaineriai kvies spintose įnešti naujų audinių ir spalvų, papuošalų sferos kūrėjai žavės įvairiausios stilistikos gaminiais., atradimų pateiks kosmetikos, kvepalų ir grožio priemonių atstovai, o mažiesiems bus siūlomi ne tik drabužiai, bet ir avalynė, žaislai ar knygos.
Negana to, mugėje rasite ir aktualijų namams. Namų kvapai, aromatinės žvakės, gėlių kompozicijos, rėmeliai, šviečiančios dekoracijos, pledai, antklodės ir kita lauks savo pirkėjų kovo 24 dieną. Tarp gausos pasirinkimo kažką sau ras net ir vyrai, todėl mugė kviečia atvykti apasiruošti pavasariui drauge su visa šeima.

Kvies ne tik apsipirkti, bet ir pramogauti

Mados ir grožio mugės metu kolekcijos ne tik kabės dalyvių zonose –sekmadienį Panevėžyje vyksiančio renginio metu vyks gyvos demontracijos ant scenos. Modelių mokyklos auklėtiniai demosntruos sezono aktualijas. Švęsdami pavasario sekmadienį, turėsite galimybę ne tik atsinaujinti savo spintą, tačiau ir būsite įkvėpti mugės metu demonstruojamų madų. Tad nuo 10 iki 17 valandos ,,Cido’’ arena virs mados švente, į kurią pateksite nemokamai. Ar gali būti stilingesnis būdas pasitikti šiltuosius orus?

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų