Šeimos gynėjai buria armiją

Šeimos gynėjai buria armiją

Daugiau nei tūkstantis panevėžiečių socialiniuose tinkluose nurodė dalyvausiantys gegužės 15-ąją organizuojamame protesto žygyje per Lietuvą „Didysis šeimos gynimo maršas“.

Tą pačią dieną už tikrąsias šeimos vertybes Krekenavoje melsis ir Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas. Tačiau bažnyčia ragina protestuotojus nesutrypti šeimos su purvu, o politologai siūlo pirmiausia apsispręsti, ko akcijos dalyviai išties nori.

„Kol kas oficialiai užsiregistravusių mūsų regiono dalyvių skaičiaus neskelbiame. Tačiau prie internete sukurtos socialinio tinklo paskyros jau prisijungė 1300 žmonių“, – aiškino akcijos koordinatorė Panevėžyje Edita Mikėnaitė.

Vyskupų konferencija prieš kurį laiką paskelbė, kad kvietimus į šį renginį gavę Vilniaus ir Kauno arkivyskupai jame dalyvauti neketina.

Visgi maršo organizatoriai tvirtina, kad derybos dėl Lietuvos vyskupijų palaikymo nėra baigtos.

Panevėžio vyskupas emeritas Jonas Kauneckas pirmasis socialiniame tinkle pasidalijo savo nuomone dėl rengiamo mitingo. Anot dvasininko, „verkia sena vyskupo širdis dėl baisios grėsmės Tautai“, todėl jis laimina maršą.

Politologė, Mykolo Romerio universiteto dėstytoja Rima Urbonaitė sako, kad didžiausia žygio už šeimą bėda ta, jog jame iki šiol vis dar nėra aiškumo. Negana to, mitinge, kuris dengiamas šeimos, kaip vienos svarbiausių vertybių žmonijoje, vardu, R. Urbonaitė mato nemažai agresijos apraiškų.

„Šeima, kuri mums asocijuojasi su šiluma, saugumu, jaukumu, čia susipina su agresija, jei organizatoriai sugeba pasakyti, kad susiras kažkokio politiko vaiką ir jam sugrūs kažką į burną. Tai priešinga tam, ką mums reiškia šeima, vaikai. Tai visai nedera“, – teigia dėstytoja.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 5 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Gaidžiu parads bus ožė gedos

    • O pats orientuojasi aplinkoj, pats už gaidį ar ožį

  • Baisūs visi tie maršo organizatoriai, kurie moterims sako: kentėk mušantį girtuoklį, bet nesiskirk. O dar Karbauskis, išsakęs paramą tradicinei šeimai – ačiū, bet tai, ką jis turi – ne šeima.

  • Čia tikrai rašo…., juk tas šeimos sąjūdis ne už tai kad nesiskirk, o už šeimą tarp vyro ir moters, o ne vyras su vyru; moteris su moterim. Žodžiu už sveikus žmones šeimoje

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų