Marius Morkevičius (ELTA) nuotr.

Seimo salėje susikibo du Seimo nariai: T. Tomilinui smogė kolega

Seimo salėje susikibo du Seimo nariai: T. Tomilinui smogė kolega

Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Tomas Tomilinas antradienį policijai pranešė, kad jam Seimo posėdžių salėje trenkė Lietuvos regionų frakcijoje dirbantis Valdemaras Valkiūnas.

„Dar laukiu skambučio iš policijos, tai daug pasakoti negaliu. Tiesiog fiziškai stipriai trenkė Valkiūnas už tai, kad aš jo pavardę paminėjau Seimo salėje po tam tikro klausimo. Nors jo pavardę paminėjau tik ta prasme, kad man nepatinka, kad jis kalba valdančiųjų vardu ir patys valdantieji nekalba“, – Eltai teigė T. Tomilinas.

„Tai neturi būti toleruojama, man tikrai neskauda, bet faktas, kad taip elgtis negalima. Čia ne Ukraina, mes parlamente nesimušame, mes kalbamės“, – pridūrė T. Tomilinas.

T. Tomilinas ketina kreiptis ir į Etikos ir procedūrų komisiją.

Tuo tarpu V. Valkiūnas neigia trenkęs kolegai. „Kaip aš galiu tokiam jaunam, dideliam suduoti?“,– sakė jis Eltai.
Politikas tvirtino norėjęs išsiaiškinti, kodėl T. Tomilinas įžeidžiai apie jį kalbėjo.

„Tomilinas per posėdį man nesant posėdžių salėje įžeidžiamai kalbėjo, ir aš norėjau išsiaiškinti. Tuo ir baigėsi“,– sakė V. Valkiūnas.

Seimo narys Valdemaras Valkiūnas. Valdas Kopūstas (ELTA) nuotr.

Komentarai

  • NA KAS PERĖJŪNU TOMILINU GALI TIKĖTI, JUK JIS IŠDAVĖ ANYKŠČIŲ IR PANEVĖŽIO RAJONŲ RINKĖJUS, KURIE UŽ JĮ BALSAVO. JEI NEBŪTŲ BUVĘS SU VALSTIEČIAIS, BŪTŲ MATĘS SEIMĄ, KAIP SAVO AUSIS BE VEIDRODŽIO. GERIAU ATVAŽIUOTŲ SUSITIKTI SU RINKĖJAIS, O NEUŽSIIMTŲ APKALBOMIS AR PABĖGĖLIAIS.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų