Savivaldybėse prasideda išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture

Savivaldybėse prasideda išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture

Trečiadienį šalies savivaldybėse prasideda išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture.

Merus per antrąjį turą, kuriame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai, renka 41 savivaldybė. 19 savivaldybių vadovą išsirinko jau per pirmąjį turą.

Balsavimas iš anksto antrajame ture vyks visų savivaldybių pastatuose trečiadienį ir ketvirtadienį nuo 8 iki 20 valandos, skelbia Vyriausioji rinkimų komisija.

Taip pat trečiadienį prasideda balsavimas specialiuose paštuose, tai yra sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar globos įstaigose, kariniuose vienetuose, bausmių vykdymo įstaigose, areštinėse, tardymo izoliatoriuose. Čia balsuoti bus galima iki penktadienio.

Penktadienį prasidės ir iki šeštadienio vyks balsavimas namuose. Šia teise pasinaudoti gali neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, taip pat sulaukę 70 metų ir vyresni, jeigu jie dėl sveikatos būklės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę.

Rinkimų dieną sekmadienį balsavimas rinkimų apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą.

Komentarai

  • Jau buvau, jau balsavau. Manau skaidrumas laimes ir korupcijos demems ismustiems veidams nebeliks vietos savivaldybeje.

    • Atsakyti
  • Prieš balsuodamas – pagalvok. Kiek daug buvo Lietuvoje pareikšta įtarimų ir kiek mažai jų realizavosi. Balsuosi už juokingą Urbšio ir Raselės tandemą- ką vėliau anūkams pasakysi. Nesupratai? Suklydai? Balsuok už savą panevėžietį miestui dirbantį žmogų, o jam pareikšti įtarimai prapuls kaip pernykštis sniegas. Nepasiduok Povilo ir Raselės provokacijoms.

  • Balsavau už Urbšį ir tikiu, kad sąmoningi panevėžiečiai padarys tą patį. Man rūpi, kad būtų pasirūpinta miesto žmonėmis, o ne „bažnyčia“ Eidrigevičiaus centrui – 10 mln. Eurų. Ar bent suvokiate, kiek įstaigų galima atnaujinti ir renovuoti už tą sumą? Kad ir kino teatrą Garsas. Račkauskas sako nestabdom!, o pats apsiš…., architektas mat. Baseinui parinko vietą, kur jis netelpa, ir dabar rėkia, kad jį kažkas stabdo – juokinga… Jei tave Mykolai ne klaidą šis miestas pasirinks, turėsi atidirbti dvigubai ir galų gale vistiek tave nuteis. Nelengvas laikotarpis nusimato – po padidinamu stiklu būsi, verslas reikalaus atlygio už palaikymą, STT kvėpuos į nugarą.

  • Kodėl iš urbšio ir jo palaikytojų nesigirdi nieko, kas bus daroma, tik pamazgos, kas ne taip (o ir čia daugeliu atveju pritempta, nes net elementariausių žinių nėra)? Ar jūs manote, kad purvo pylimas skatina už jus balsuot? Žinokit, atvirkščiai – norisi matyti darbus ir žinoti, ką darysit, o ne klausyti tos pačios meliodijos apie šviesų rytojų

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų