Savivaldybėje lankėsi Šiaulių miesto delegacija

Savivaldybėje lankėsi Šiaulių miesto delegacija

Panevėžio miesto savivaldybėje lankėsi Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas regioninei plėtrai, Šiaulių pramoninkų asociacijos prezidentas Alvydas Stulpinas, buvęs Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų prezidentas Vidmantas Japertas, Šiaulių pramonininkų asociacijos vykdančioji direktorė Aistė Žalevičienė.

Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas ekonomikai, Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos prezidentas Mantas Gudas, Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos direktorius Rimantas Serva, Panevėžio miesto Verslo tarybos pirmininkas Gintaras Petrauskas, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, Investicijų projektų skyriaus vedėja Lina Bareikienė ir Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus.

„Džiaugiuosi Šiaulių miesto savivaldybės vadovų ir verslo atstovų vizitu Panevėžyje. Projektuojant ateities perspektyvas bei „Lietuva 2030“ ir kituose dokumentuose kalbama apie glaudų Panevėžio ir Šiaulių bendradarbiavimą, konstruojama dipolio idėja, tačiau mūsų tikslas, kad tai neliktų vien teorija, o virstų praktiškai įgyvendintais darbais. Neabejoju, kad tai būtų naudinga ne tik mūsų regionams, bet ir Lietuvai, siekiant pažangių, konkurencingų regionų plėtros“, – sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Susitikimo metu kalbėta apie Panevėžio ir Šiaulių dipolio idėją, regionų sinergiją, dalintasi idėjomis, kaip regionų plėtrai pasitarnautų intensyvesnis bendradarbiavimas, bendri tiek savivaldos, tiek verslo projektai. Sutarta, kad siekiant gerinti verslo infrastruktūrą Šiaurės Lietuvos regione, bus kalbama vienu balsu, atkreipiant šalies valdžios atstovų dėmesį. Abiejų savivaldybių atstovai taip pat pasidalijo patirtimis, pritraukiant investicijas bei įgyvendinant investicinius projektus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų