Savivaldybėje keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka 

Savivaldybėje keičiasi gyventojų aptarnavimo tvarka 

Panevėžio miesto savivaldybė, siekdama sumažinti galimybę plisti koronaviruso infekcijai ir užtikrinti saugų, efektyvų klientų aptarnavimą bei darbuotojų saugumą, pirmenybę teikia klientų aptarnavimui nuotoliniu būdu. Todėl nuo sausio 31 d. Savivaldybės priimamajame (Laisvės a. 20, įėjimas iš Vilniaus g.) bus aptarnaujami tik iš anksto telefonu užsiregistravę gyventojai.

Jeigu manote, kad užsakant paslaugą jums būtina dalyvauti fiziškai, prašome prieš atvykstant į Savivaldybės priimamąjį dėl priėmimo susitarti telefonu.

Savivaldybės priimamojo kontaktai:

(8 45) 501 361, 501 362 – gyvenamosios vietos deklaravimas.

(8 45) 504 475 – fizinių, juridinių asmenų aptarnavimas; pažymos apie šeimos sudėtį; charakteristika leidimui laikyti ginklą; dokumentai nukentėjusiojo nuo 1939–1990 metų okupacijų statusui gauti; registracija į Tarybos narių, Savivaldybės ir Savivaldybės administracijos vadovų priėmimus.

(8 45) 504 494 – miesto ūkis, kasinėjimų leidimai; statyba, statinių priežiūra; ekologija; eismo organizavimas; keleivių vežimas; daugiabučių namų savininkų bendrijos, viešieji pirkimai; kapavietės, kolumbariumai.

(8 45) 504 489 – licencijos ir leidimai prekybai, paslaugoms; būsto nuoma, privatizavimas; žemės mokesčio deklaracijos.

(8 45) 504 490 – detalieji planai; specialieji architektūros reikalavimai, priešprojektinių pasiūlymų derinimas; adresų suteikimas; statybos leidimai; želdinių tvarkymas; išorinė reklama; kultūros paveldas; viešoji tvarka;  kultūra ir menas; sportas.

(8 45) 501 364 – pirminė teisinė pagalba.

Bendro pobūdžio informacija teikiama tel. (8 45) 501 253. 

Primename, kad paslaugas panevėžiečiai taip pat gali užsisakyti elektroniniu būdu bet kuriuo jiems patogiu metu. Dėl informacijos rūpimais klausimais prašome kreiptis į Savivaldybės darbuotojus telefonu arba el. paštu, visus kontaktus rasite Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt.

Gyventojai paslaugas gali užsisakyti Savivaldybės interneto svetainėje www.panevezys.lt Paslaugos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų