Laisvas „Nykštuko“ direktoriaus etatas pastarojo bendruomenei neatrodė svarus argumentas ištrinti jų įstaigą iš švietimo žemėlapio. P. Židonio nuotr.

Panevėžyje vėl ieškoma norinčiųjų vadovauti darželiams

Panevėžyje vėl ieškoma norinčiųjų vadovauti darželiams

Po kilusio ažiotažo atsisakiusi planų reorganizuoti be vadovų dirbančius tris lopšelius – darželius, Panevėžio savivaldybė vėl paskelbė konkursus į jų direktorius.

Pretendentų vadovauti darželiams „Nykštukas“ ir „Pušynėlis“ dokumentai priimami iki birželio 9 d., „Varpeliui“ – iki birželio 11 d.

Kaip praneša Savivaldybė, konkursai paskelbti atsižvelgus į šių trijų ikimokyklinių įstaigų bendruomenių prašymus ir atidėjus planus „Varpelį“ jungti prie „Gintarėlio“, „Nykštuką“ – prie „Pasakos“, „Pušynėlį“ – prie „Rūtos“.

Savivaldybė konkursus į „Varpelio“, „Nykštuko“, „Pušynėlio“ vadovus organizuoja dar nuo 2018 m. gegužės. Nors buvo paskelbti jau 5 konkursai, nesulaukta nė vienos kandidatūros. Pareigomis nesusidomėjo nė vienas žmogus.

Šiuo metu Savivaldybė yra paskelbusi konkursus ir dar į darželių „Jūratė“, „Kastytis“ ir „Vaikystė“ direktorius. Kandidatų dokumentai į pirmąją įstaigą priimami iki kovo 9 d., kitas dvi – iki kovo 26 d.

Komentarai

  • Mūsų manymu reikia keisti mokyklose vadovus nes jau labai užsisėdėjo Kurčiųjų-neprigirdinčiųjų mokyklos direktorė Danutė Krikščiūnienė galėtų padirbėti kitoje mokykloje, o šioje mokykloje reikėtų naujo direktoriaus. Pasikeistų ten tvarka, nes labai daug kurčiųjų mokykloje pensinio amžiaus mokytojų, o jaunas vadovas gal juos jau išleistų į pensiją pailsėti, o priimtų jaunesnių mokytojų. Mes manome, kad pasikeistų daug kas…….

  • Taip kurčiųjų-neprigirdinčiųjų mokykloje reikėtų pakeisti direktorę, nes kiek mes stebėjome labai jau pagyvenę mokytojai. Ir niekada nebuvo ieškoma naujų darbuotojų. Kiek pastebėjome per 10 metų nėra paieškos naujo jaunesnio kolektyvo.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų