P. Židonio nuotr.

Plintant COVID-19, Panevėžyje įvedami papildomi reikalavimai trijose srityse

Plintant COVID-19, Panevėžyje įvedami papildomi reikalavimai trijose srityse

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamento 2020 m. spalio 26 d. raštą bei LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. spalio 23 d. sprendimą, Panevėžio miesto Savivaldybė įveda papildomas prevencijos nuo koronaviruso priemones trijose srityse, kai Panevėžio miesto Savivaldybė priskiriama geltonajai zonai.

1. Socialinių paslaugų įstaigos, teikiančios apgyvendinimo paslaugas

Rekomenduojama Panevėžio miesto stacionarių ir nestacionarių socialinių paslaugų įstaigoms, kuriose teikiamos socialinės paslaugos, susijusios su apgyvendinimu, vadovams uždrausti įstaigos gyventojų lankymą, išskyrus:

sunkiomis, nepagydomomis ligomis sergančių asmenų lankymą įstaigos vadovo nustatyta tvarka;

asmenis, kurių lankymasis įstaigoje susijęs su atliekamomis pareigomis.

2. Panevėžio miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos

Šių ugdymo įstaigų vadovai įpareigojami užtikrinti, kad:

pedagogai ir vaikus atlydintys asmenys, uždarose erdvėse ir visas personalas bendrose uždarose erdvėse dėvėtų veido kaukes (nustatytais atvejais – veido skydelius);

būtų stebima vaikų, darbuotojų, vaikus atlydinčių asmenų sveikatos būklė (matuojama temperatūra);

renginiai organizuojami tik atvirose erdvėse (patalpose renginiai neorganizuojami) ir visi suaugę asmenys dėvėtų veido kaukes ir laikytųsi ne mažesnio nei 1 m atstumo.

3. Savivaldybės įstaigos ir jų darbo organizavimas

Pavedama visų Panevėžio miesto Savivaldybės įstaigų vadovams darbą, posėdžius, pasitarimus ir kitus susitikimus organizuoti nuotoliniu būdu, nesant tokiai galimybei – darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami taip, kad būtų užtikrintos visos būtinos valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu nustatytos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.

Komentarai

  • Gal jau laikas ir Savivaldybės įstaigoms rekomenduoti nuotolinį darbą? Kadangi Panevėžys patenka į geltoną zoną, o Vyriausybė rekomenduoja, tai gal ir miesto valdžia galėtų tai rekomenduoti savo pavaldžioms įstaigoms?

  • Ką jie rekomenduos tų rekomendacijų nieks nesilaiko tėvai be kaukių po darželius vaikšto….

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų