Panevėžio miesto savivaldybė. „Sekundės“ nuotr.

Panevėžyje neliks gyventojų priimamojo Dariaus ir Girėno gatvėje

Panevėžyje neliks gyventojų priimamojo Dariaus ir Girėno gatvėje

Daugiau nei 1,5 metų veikęs nuotolinis Panevėžio miesto savivaldybės priimamasis nesulaukė panevėžiečių susidomėjimo, todėl vasario 28 d. bus uždarytas.

Nuotolinis priimamasis buvo pilotinis projektas, kuriuo siekta išsiaiškinti, ar miestui reikalingos seniūnijos. Klaipėdos mikrorajonas pasirinktas neatsitiktinai – nutolęs nuo miesto centro, didelė žmonių koncentracija. Biuras Dariaus ir Girėno g. 6 veikė nuo 2018 m. birželio, čia dirbo 2 specialistai, kurie teikė gyvenamosios vietos deklaravimo paslaugas, konsultavo socialinės paramos klausimais, teikė informaciją apie Savivaldybės veiklą ir paslaugas gyventojams, priiminėjo žmonių prašymus ir kt. dokumentus.

Savivaldybė stebėjo biure teikiamų paslaugų apimtis, analizavo klientų srautus. Nustatyta, kad besikreipiančiųjų čia kelis kartus mažiau negu pagrindiniame priimamajame Laisvės a. 20. Ten socialinių reikalų skyriaus specialistės priima beveik dvigubai daugiau prašymų nei Dariaus ir Girėno g., be to, čia darbuotojai tik iš dalies atlieka kitas socialinių išmokų specialistų funkcijas.

„Atlikta stebėsena atsakė į svarbiausius ir daug spekuliacijų kėlusius klausimus – ar Panevėžiui reikia nutolusių priėmimo biurų, ar aktualus seniūnijų steigimas. Praktika parodė, jog akivaizdu, kad kompaktiškame mieste, koks ir yra Panevėžys, tokios Savivaldybės paslaugos būtų perteklinės ir neaktualios arba aktualios tik labai mažam gyventojų skaičiui“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

Nuo kovo 2 d. gyventojų visais rūpimais klausimais laukiama Savivaldybės priimamajame ir Socialinių reikalų skyriuje (Laisvės a. 20). Prašymus skirti piniginę socialinę paramą ir išmokas galima pateikti ir www.spis.lt.

Komentarai

  • Nudaigojat Urbšio projėktą? Išmuš tam tikra valanda…

  • pirmą kartą girdžiu apie tokį priimamąjį.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų