DELFI nuotr.

Ugniagesiams teko gelbėti pro langus grasinusius šokti panevėžiečius

Ugniagesiams teko gelbėti pro langus grasinusius šokti panevėžiečius

Praėjusį savaitgalį ugniagesiai gelbėtojai ir medikai turėjo kaip niekad daug darbo. Du panevėžiečiai ant kojų sukėlė visas specialiąsias tarnybas, grasindami iššokti pro langą.

Penktadienio popietę, apie pusę dviejų buvo gautas pranešimas, kad Marijonų gatvėje pro daugiabučio langą grasina nušokti žmogus. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, vyras buvo persisvėręs pro langą. Nieko nelaukiant buvo išskleistas batutas, tačiau juo pasinaudoti neteko – vyriškis pats įlipo atgal į kambarį. Vėliau atidarė duris ir įsileido medikus bei policijos pareigūnus. Panevėžietis perduotas medikų globon.

Panašus įvykis pasikartojo ir šeštadienio naktį viename iš Staniūnų gatvės bendrabučių. Apie 23 val. buvo gautas pranešimas, kad ketvirtame aukšte ant balkono turėklų sėdi vyras ir grasina nušokti. Buvo bandoma įkalbinti vyriškį saugiai grįžti į butą, tačiau nesėkmingai, tad ugniagesiai gelbėtojai po balkonu išskleidė gelbėjimo batutą. Galiausiai persisvėrusį vyrą, perlipęs balkono pertvarą, į balkono vidų įtraukė gretimo buto gyventojas. Nušokti ketinęs vyras perduotas medikams.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų