Savaitgalį šventė smurtaudami

Savaitgalį šventė smurtaudami

Apskrities pareigūnams šeštadienį teko ne tik skirti smurtautojus nuo jų aukų, bet ir aiškintis masinių muštynių kaltininkus.

Ankstyvą pirmosios savaitgalio dienos rytą, apie 6.30 val. policija kviesta į Panevėžio rajono Berčiūnų gyvenvietę. Ten iškylaudami prie Sanžilės upės du vyrai – gimęs 1979-aisiais ir 1986 metais – smurtavo prieš 1988 metais gimusią moterį.

Vakare dar vienas incidentas įvyko jau mieste. Apie 18 val. Statybininkų gatvėje esančiame alaus bare abipusio konflikto metu 34-erių vyras smurtavo prieš metais jaunesnę sugyventinę.

Daugiausia darbo pareigūnai turėjo Biržų rajonui priklausančiame Sodeliškių kaime. Ten iškart po 22 val. įsiplieskė muštynės tarp penkių asmenų, kurių dauguma buvo gerokai įkaušę. Policijos duomenimis, neblaivus 1989 metais gimęs vyriškis (nustatytas 1,03 promilės girtumas) ir dar daugiau išgėręs (1,90 promilės) penkeriais metais jaunesnis vyras smurtavo prieš 1966 metais gimusį vyrą. Tuo pat metu neblaivi (1,66 promilės) 21-erių mergina smurtavo prieš neblaivią (2,21 promilės girtumas) moterį, gimusią 1972 metais. Vyriausias iš konflikto dalyvių dėl sužalojimų buvo pristatytas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Įtariamieji – sulaikyti.

Komentarai

  • s-pirt, paspirt, papirst. Vaje!.. ir po ratais…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų