Savaitgalį – smurto protrūkis

Savaitgalį – smurto protrūkis

Policijos pareigūnai ir vaiko teisių apsaugos specialistai aiškinasi mažametės biržietės sužalojimus.

Pirminiais duomenimis, šeštadienį apie 20 val., Biržuose neblaivus 19-metis po konflikto su sugyventine pastūmė jos mažametę dukrą. Mergaitė krito nuo laiptų. Į gydymo įstaigos dėl mergaitės patirtų sužalojimų nesikreipta. Vyras, įtariamas nustūmęs nuo laiptų margytę, ieškomas.

Tą pačią dieną apie 19 val. Kupiškio rajone 50-metė moteris sumušė savo šešeriais metais vyresnį vyrą.  Ji sulaikyta.

Policijos pagalbos šeštadienį kvietėsi 34-erių panevėžietė. Apie 14.30 val. namuose prieš ją smurtavo bendraamžis sugyventinis. Vyras ieškomas.

O Panevėžio rajono 46-erių gyventojas policijai pranešė, jog šeštadienį, apie 16 val., jo namo kieme nepažįstamas jaunuolis trenkė kumščiu į nosį.

Kitas Panevėžio rajone gyvenantis 51-erių vyras į policiją kreipėsi po to, kai apie 20 val. į mobiliojo ryšio telefoną jam paskambinęs brolis pagrasino nužudyti. Grasintojo ieško policija.

Sekmadienio naktį, kelios minutės po vidurnakčio, Pasvalio rajone, namo virtuvėje girtas 35-erių vyras kumščiu trenkė taip pat girtai bendraamžei sutuoktinei. Jėgą panaudojęs vyras sulaikytas.

Rokiškio rajono 36-erių gyventoja, būdama neblaivi, policijai pranešė, kad šeštadienį apie 18 val. jos 45-erių sugyventinis namuose prieš ją smurtavo, daužė baldus, mėtė daiktus, dalį jų sulaužė ir išmetė į prie namo esančią nuotekų duobę. Vyras ieškomas.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų