G. Karaliūnaitės nuotr.

Savaitės orų prognozė: lietuviais esame mes gimę

Savaitės orų prognozė: lietuviais esame mes gimę

Būdami vis dar šoke nuo rekordiškai karšto birželio, labai sunkiai priimame lietuviškos vasaros realijas. O jos kitą savaitę dar kartą primins mums, kad nors globalūs klimato pokyčiai vyksta, tačiau Lietuva – vis dar ne Ispanija, ar Italija.

Pirmadienis dar bus, kai sako meteorologai, jaukus – pro retus debesis švies saulė, kuriai menkas šiaurinių krypčių vėjas leis orą įšildyti iki +22 – +24 laipsnių.

Tačiau nuo antradienio popietės gali tekti prisiminti istorijas apie septynis brolius miegančius. Prasidės lietūs, kurie su pertraukomis tęsis iki penktadienio. Temperatūra nekils aukščiau, kaip 19 su pliusu dieną, ir +11 – naktį. Nors ir nestiprus, tačiau šiaurės-šiaurės rytų vėjas jutiminę temperatūrą gali dar keliais laipsniais pažeminti.

Penktadienį prasidės pokyčiai, tik jau į gerąją, vasaros pusę – grįš saulėtos dienos, temperatūra dienomis kils iki 23 – 26 šilumos, naktys irgi nebus žvarbios, termometro stulpeliai nekris žemiau 15 – 17 laipsnių.

Belieka guostis, kad šių metų grybų derlius gali būti išgelbėtas. O kas gali būti skaniau už svieste keptus baravykus su šviežiomis bulvėmis?

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų