Saulės užtemimas žada permainas

Saulės užtemimas žada permainas

Jau antrąją Kalėdų dieną įvyks dalinis Saulės užtemimas Ožiaragio Zodiako ženkle. Astrologė Viktorija Greviškienė ramina, kad paskutinysis metų užtemimas neturėtų sugadinti šventinės nuotaikos – harmoningi aspektai žada džiugias permainas ir naujas perspektyvas.

Viktorija Greviškienė jau septynerius metus užsiima astrologija ir kantriai žvelgia į žvaigždes, ieškodama patarimo tiek sau, tiek kitiems. Viktorija augo gana religingoje šeimoje, tad tikėjimas, jog yra kažkas daugiau, nei matome ir galime apčiuoti, jai nebuvo tolimas.

Profesionali astrologija Viktorijos gyvenime atsirado gana netikėtai. Kartą vasarą su draugais ji apsilankė kasmečiame Mandalos festivalyje. Vienas iš ten vykusių seminarų buvo astrologijos. Dar labiau šia sritimi susižavėjo po asmeninės konsultacijos.

Manęs visiškai nepažinojęs žmogus pasakojo detales apie mano praeitį, dabartį, galimas perspektyvas. Labiausiai sujaudino vidinės transformacijos pojūtis po konsultacijos. Atrodė, jog kažkas mane tarsi pažadino“, – prisimena astrologė.

Taip prasidėjo jos kelionė, kuri, tiki, tęsis dar labai ilgai.

Astrologija – įrankis įgalinantis pažinti, objektyviau pamątyti save, bei aplinkinį pasaulį.  Pasak astrologės, būtent nuo to ir prasideda sąmoningumas, esminiai gyvenimo pokyčiai.

„Dažnas gyvena iliuzijoje, jog gali kontroliuoti situaciją per kažkokius išorinius veiksmus. Bet tikras likimo valdymas ir transformavimas galimas tik vidinių procesų dėka“, – aiškina Viktorija.

Nors pažvelgti, ką žada žvaigždės, maga daugeliui, visgi V. Greviškienė perspėja: domėtis ateitimi gali tik moraliai ir psichologiškai tam pasiruošę žmonės.

Daugiausia informacijos, anot astrologės, atskleidžia profesionali asmeninio horoskopo analizė. Kita populiari, daugelį dominanti kryptis, yra tarpusavio suderinamumas – sinastrija, kai analizuojami dviejų žmonių horoskopai ir jų tarpusavio dermė. Skirtingi astrologai tai labai skirtingai interpretuoja.

Pasak V. Greviškienės, du žmonės gali visiškai skirtingai matyti ir jausti tas pačias situacijas, bet nė vienas nėra teisesnis už kitą. Viktorija sako tikinti, jog žmonės į mūsų gyvenimą ateina neatsitiktinai – mes esame vieni kitų mokytojai.

„Viskas priklauso nuo sąmoningumo lygio – ar mes stengiames kažką suprasti ir vystytis per konfliktines situacijas ar renkames likti aukos vaidmenyje, toliau kaltiname aplinkinius dėl visų savo nesėkmių“, – sako astrologė.

Pavyzdžiui, jei žmogus žino, jog turi stiprų polinkį pavyduliauti ir jis sau pripažįsta, kad tai yra jo problema, visiškai kitaip bus vertinamas santykiuose patiriamas diskomfortas.

„Vietoje to, kad kaltintu ir persekiotu partnerį, sąmoningas žmogus rinksis dirbti su savimi. Taip atsiras galimybė turėti daug harmoningesnį, nuoširdesnį ryšį“, – tikina astrologė.

Svarbiausia – sveikas protas

Astrologė V. Greviškienė

Astrologijoje atsakymų ieško ne tik partneriai. Viena gražiausių galimybių, kurias dovanoja astrologija – tai gilesnis savo vaiko prigimties pažinimas. Galima išsiaiškinti esminius vaiko emocinius poreikius, polinkius, pamatyti kur gali kilti problemų ir kaip galima padėti su jomis tvarkytis.

Labai dažnai tėvai apkrauna vaikus savo pačių lūkesčiais ir baimėmis. Tarkime, jeigu mamos Mėnulis bus Žemės stichijoje, o vaiko – Vandens stichijoje, jų vidiniai poreikiai smarkiai prasilenks. Mama stengsis aprūpinti vaiką daiktais, užtikrinti jam saugų rytojų, tačiau vaikui, kad jaustųsi komfortiškai ir saugiai, reikės visai kitokių dalykų – pirmiausia stipraus emocinio ryšio, dažnų apsikabinimų, nuolatinio padrąsinimo“, – sako astrologė.

Visgi aklai pasikliauti astrologija ir per ją ieškoti problemų sprendimo būdų Viktorija nepataria. Anot jos, visada būtina vadovautis sveiku protu. Per dažni apsilankymai pas astrologą ar panašių sričių specialistus gali pridaryti daugiau bėdos negu naudos.

Ne veltui mums duota intuicija, laisva valia. Negalima to pamiršti. Be to, ne kiekvienam leidžiama pasinaudoti gauta informacija. Kartais galima parinkti geriausias datas ar eliminuoti blogesnius periodus, tačiau viskas susiklostys taip, jog žmogus tiesiog negalės praktiškai tuo pasinaudoti“, – sako V. Greviškienė.

Anot jos, svarbiausia teisingai susidėlioti prioritetus, objektyviai įvertinti save bei savo poelgius, išsigryninti ketinimus ir nebėgti nuo atsakomybės.

Visi trokštame būti laimingi ir tai labai natūralus noras. Tačiau materialus planas – darbas, šeima, pinigai, sveikata – negali tapti vieninteliu ir pagrindiniu tikslu. Galioja dėsnis: viską, prie ko pernelyg prisirišame, turime prarasti“, – pabrėžia Viktorija.

Metus užbaigs Saulės užtemimas

O jau visai netrukus astrologų akys kryps į dangų.

Gruodžio 26-ąją įvyks dalinis Saulės užtemimas Ožiaragio Zodiako ženkle. Jis prasidės 4.30 val. ryto Lietuvos laiku, o maksimumą pasieks 7.17 val.

Pasak astrologės, paskutinysis metų užtemimas neturėtų sugadinti šventinės nuotaikos – harmoningi aspektai žada džiugias permainas, naujas perspektyvas. Visgi tris dienas prieš ir tris dienas po užtemimo, o ypač užtemimo dieną, rekomenduojama susilaikyti nuo pernelyg atsakingos veiklos ir naujų iniciatyvų. V. Greviškienės teigimu, tai labai intensyvus bei sunkiai prognozuojamas laikas.

Užtemimo metu bus stipriai aktyvuotas Jupiteris (didžiosios laimės planeta) – prasidės naujas 12 metų ciklas. Bus sužadintos ambicijos, bet ir atsiras galimybių jas realizuoti. Tiesa, Ožiaragio Zodiako ženklas, kuriame įvyks Saulės užtemimas, turi savo specifiką – neverta tikėtis greito rezultato ar ieškoti lengvesnio kelio. Teks įdėti nemažai jėgų, demonstruoti ištvermę, kad pasiektume savo tikslus. Tačiau astrologai žada, kad įdėtos pastangos nenuvils. Tai gali lemtingai pakreipti gyvenimą, atverti neeilines perspektyvas.

Teigiamas Urano aspektas turėtų nešti permainas, bet tai nebus šokiruojančios reformos.

Stipriausią Saulės užtemimo poveikį jaus kardinalus Zodiako kryžius: Avinai, Vėžiai, Svarstyklės, Ožiaragiai. Itin plačiai Fortūna gali nusišypsoti Jaučiams, Šauliams, Vandeniams ir Žuvims.

Būsimi įvykiai bei tendencijos gali įsijungti dar iki užtemimo ir tęstis visą ateinantį pusmetį.

Asmeninės astrologinės Viktorijos Greviškienės konsultacijos internete – Astrologija ir gyvenimas 

AVINAS. Staiga atėjusios galimybės gali lemtingai transformuoti karjerą bei finansinę padėtį – nepražiopsokite palankių progų! Darbai pasipils tarsi iš gausybės rago, gera žinia – viskam užteks jėgų ir energijos. Tai laikas rodyti iniciatyvą, drąsiai žengti į būtinas permainas. Palanku tartis dėl geresnių sąlygų, didesnio atlygio – vadovai bei kiti autoritetai bus nusiteikę geranoriškai jūsų atžvilgiu. Itin sėkmingas metas kūrybinių profesijų atstovams, taip pat teisininkams, IT specialistams.

JAUTIS. Jaučiams visur degs žalia šviesa. Paprastai juodu darbu bei atkakliomis valios pastangomis savo sumanymus realizuoti pratę šio Zodiako ženklo atstovai gali maloniai nustebti – viskas bus padėta ant sidabrinio padėklo. Nesipriešinkite permainoms, patys išbandykite kažką neįprasto, atsinaujinkite. Tai pritrauks sėkmę, reikiamus žmones bei aplinkybes. Būtinai skirkite laiko ateities planams, profesinėms perspektyvoms numatyti. Tai bus labai svarbu jūsų tolesniam progresui.

DVYNIAI. Paskutinis šių metų užtemimas gali lemti tam tikras stresines situacijas Dvynių gyvenime. Būsite priversti imtis skubių veiksmų, kažką keisti, transformuoti. Venkite pasiduoti impulsams, jei abejojate savo kompetencija – būtinai pasitarkite su reikalo profesionalais. Įveikus krizes, atsivers galimybės pagerinti esamą finansinę padėtį. Galite sulaukti perspektyvių pasiūlymų bendradarbiauti, kurti verslą ar kitaip investuoti savo pinigus.

VĖŽYS. Vėžio Zodiako ženklo atstovams Saulės užtemimas atneš svarbius pokyčius asmeniniame gyvenime. Pastaruosius dvejus metus sudėtingi tranzitai lėmė įvairius sunkumus bei nesusipratimus tarpusavio santykiuose, tačiau išaušo jūsų sėkmės valanda – Fortūna ims plačiai šypsotis! Vieniši Vėžiai turės progą užmegzti perspektyvius ryšius, o palaikantys ilgalaikius santykius džiaugsis sugrįžusia darna, sutvirtėjusia partneryste. Tikėtinos piršlybos, vestuvės. Tiesa, gali nutrūkti nebeturintys ateities ryšiai. Palanku plėtoti tarptautinius santykius, formuoti dalykines partnerystes.

LIŪTAS. Pats laikas pasirūpinti savimi! Savo valios pastangomis gebėsite ženkliai pagerinti sveikatos būklę. Keiskite gyvenseną bei įsisenėjusius įpročius, peržiūrėkite mitybos racioną, pradėkite sportuoti. Pasistenkite atsikratyti negatyvių minčių. Nepamirškite: pritraukiame tai, apie ką galvojame. Galimi teigiami pokyčiai dalykinėje aplinkoje – gerės darbo sąlygos, bendravimas su kolegomis bei vadovais taps daug malonesnis. Svarbu išlikti iniciatyviems, drąsiai išreikšti savo autentiškumą, nebijoti atsiverti naujoms patirtims.

MERGELĖ. Gruodžio 26 d. bent trumpam atsiribokite nuo visų rūpesčių, raskite laiko susikoncentruoti į tai, ko trokšta širdis. Vizualizuokite, ką siekiate pritraukti į savo gyvenimą, pagalvokite, kokias savybes bei aplinkybes norėtumėte transformuoti. Šis mažas ritualas atvers energijos srautą – Visata jus pastebės. Artimiausią pusmetį bus kur kas lengviau realizuoti turimus sumanymus. Regis, nuolat atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu metu, sulauksite netikėtos pagalbos.

SVARSTYKLĖS. Smarkiai keisis Svarstyklių emocinis fonas. Pagaliau pavyks išsivaduoti iš niūrių nuotaikų, žvelgsite į gyvenimą daug optimistiškiau. Nuo jūsų pečių nukris tam tikri rūpesčiai, įsipareigojimai, sulauksite daugiau paramos ir supratimo, sklaidysis nesantaika tarp šeimos narių. Galimi svarbūs pokyčiai, susiję su gyvenamąja vieta. Tai palankus metas investuoti į nekilnojamąjį turtą, geresnes buities sąlygas ar kelti sparnus. Tikėtinas šeimos pagausėjimas.

SKORPIONAS. Skorpiono Zodiako ženklo atstovų didžiausias progresas laukia socialiniame gyvenime. Tai puikus laikas reikiamiems kontaktams megzti. Šiuo metu įvykusios pažintys gali turėti įtakos lemtingiems pokyčiams. Spręsis tarpusavio nesusipratimai. Palanku aiškintis santykius su kolegomis, bičiuliais, vadovais. Netrūks ir romantiškų nuotykių, ypač darbo aplinkoje. Staiga įsiplieskę jausmai gali peraugti į perspektyvų ryšį, ilgalaikę partnerystę. Sėkmė lydės juridinius procesus, pradėtus artimiausią pusmetį.

ŠAULYS. Šaulių laukia pokyčiai, susiję su finansiniais įsipareigojimais. Saulės užtemimo poveikis gali lemti tam tikras įtampas, būtinybę ieškoti skubių sprendimų iš susiklosčiusios padėties. Tačiau įdėtos pastangos nenueis veltui – rasite puikią išeitį, gyvenime atsiras daugiau laisvės, palankių galimybių. Venkite pasiduoti impulsams, strategiškai planuokite savo ateitį. Jei turite problemų ir jums reikia pagalbos, išdrįskite apie tai prabilti, aplinkiniai su malonumu jums padės.

OŽIARAGIS. Ožiaragių gyvenimas keisis į gera – atsivers naujos perspektyvos, turėsite galimybę realizuoti ambicingus sumanymus. Darbštieji Ožiaragio Zodiako ženklo atstovai žino, jog nieko nepavyksta pasiekti be atkaklių pastangų. Būtent tokia filosofija padės skinti laurus profesinėje srityje, nepraleisti palankių progų. Smarkiai išaugs jūsų autoritetas, keisis socialinis statusas. Būtina sąlyga – sąžiningas tikslų siekimas, aukščiausio lygio profesionalumas. Jei turėjote sveikatos bėdų, reikalai taisysis.

VANDENIS. Jūsų idėjos ir svajonės materializuosis – galima tikėtis įspūdingo finansinio progreso. Palankiausias metas veikti, inicijuoti būtinas permainas bei pristatyti turimus sumanymus gruodžio 29 – sausio 11 d. Nevaržykite savęs, ieškokite būdų ambicingiems sumanymams realizuoti. Žvaigždės bus jums palankios – į gyvenimą įžengs reikiami žmonės, susiklostys palankios aplinkybės. Pasiteisins ir ilgalaikės investicijos, ypač susijusios su nekilnojamuoju turtu, profesine veikla, išsilavinimu.

ŽUVYS. Bus sunku atpažinti jautriąsias Žuveles. Paprastai savame pasaulyje linkę plaukioti ir kiek išsiblaškę šio Zodiako ženklo atstovai taps pastebimai rimtesni, atsakingesni, gebės susikoncentruoti ties ambicingais tikslais. Galite sulaukti kvietimų prisijungti prie įvairių socialinių judėjimų, politinių partijų ar kitų bendruomenių. Šiuo metu tai bus itin perspektyvu, nauja veikla gali atverti įspūdingas karjeros galimybes. Smarkiai plėsis pažinčių ratas.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų