Šalies sostinėje patirtas pralaimėjimas

Šįvakar Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:2 (1:1).

Vilniuje vykusio susitikimo pradžioje aikštėje vyravo atsargus žaidimas, o pavojingų momentų abiejų ekipų futbolininkai beveik nesukūrė.

28-ąją mačo minutę panevėžiečiams pavyko išsiveržti į priekį. Jefrrey Sarpongas pakėlė kampinį, o aukščiau visų iššokęs Ulysse Diallo tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų komandos vartus. Po minutės „Panevėžio“ komanda turėjo puikią galimybę padidinti savo persvarą, bet didelių pastangų dėka „Riterių“ futbolininkai sugebėjo apsiginti.

Jau per teisėjo pridėtą pirmojo kėlinio laiką šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Po kampinio iš arti kamuolį į Rafaelio Broetto ginamus vartus nukreipė Rokas Filipavičius. Poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultatui 1:1.

Antrasis kėlinys panevėžiečiams prasidėjo nesėkmingai. 54-ąją rungtynių minutę po Aleksandro Levšino perdavimo tiksliai galva smūgiavo Mindaugas Grigaravičius.

Po minutės dar vieną gerą progą pasižymėti turėjo „Riterių“ ekipa, bet šio komandos futbolininkas Ebuka Onah iš dėkingos progos smūgiavo šalia vartų.

67-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ komanda turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet Ariagnerio Smitho smūgiuotas kamuolys atsimušė į „Riterių“ ekipos vartų virpstą.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos aktyviai žaisdami panevėžiečiai apgulė vilniečių komandos vartus. „Riterių“ futbolininkai sugebėjo pasiginti – FK „Panevėžys“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 1:2.

Rungtynes su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Seydina Keita, Linas Klimavičius, Salvadoras Sanchezas, Jovanas Čadženovičius, Pijus Širvys (61 min. Matijus Remeikis), Tautvydas Eliošius (70 min. Nasko Milevas), Elivelto, Jefrrey Sarpongas (65 min. Ernestas Veliulis), Ulysse Diallo (61 min. Ergys Kače), Ariagneris Smithas.

Likus vienam turui iki šalies čempionato finišo jau anksčiau užsitikrinęs pirmąją vietą Vilniaus „Žalgiris“ turi 78 taškus. Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgiris“ turi po 60 taškų. Ketvirtąją vietą užimančio „Panevėžio“ sąskaitoje 59 taškai, o Vilniaus „Riterių“ – 58 taškai.

Šių metų Lietuvos čempionate panevėžiečiams dar liko vieną susitikimą. Lapkričio 23 dieną FK „Panevėžys“ namuose susitiks su „Jonava“.