Lengvosios atletikos jaunių čempionate – panevėžiečių pergalės

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunių čempionate puikiai startavo R. Sargūno Sporto gimnazijos auklėtinė Gabija Galvydytė.

Ji 600 m rungtyje užtikrintai iškovojo pirmą vietą, nuotolį įveikusi per 1:32.71 min. (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Šuolio į tolį rungtyje pirmą vietą iškovojo Vaida Padimanskaitė, kuri savo paskutiniu bandymu nušoko 5,84 metrus.

Penkiakovėje triumfavo Urtė Bačianskaitė (3627), užėmusi 1 vietą.

Kitų Panevėžio lengvaatlečių pasiekimai

60 m finalas – 4 vt. Gabrielė Kaminskaitė (7.92 sek.); 5 vt. Monika Ubeikaitė (7,94 sek.);

60 m (vaikinų) finalas – 4 vt. Kristupas Seikauskas (7,34 sek.);

300 m – 6 vt. K. Seikauskas (38,05 sek.);

1000 m – 6 vt. Darius Kriukovskis (2:54,14);

2000 m kliūtinis bėgimas (vaikinai) – 6 vt. Vaidas Janonis (6:59,65 min.);

4 x 200 estafetė (jaunės) – 2 vt. (Vaida Padimanskaitė, Gabrielė Kaminskaitė, Monika Ubeikaitė, Akvilė Andriukaitytė – 1:46,33);

4 x 200 m estafetė (jauniai) – 5 vt. (K. Seikauskas, Mantas Stanevičius, Aivaras Šedys, Lukas Arlauskas – 1:41,51);

Šuolis į tolį – 1 vt. V. Padimanskaitė (5,84 m);

Rutulio stūmimas (jauniai) – 4 vt. Tomas Semaška (15,71 m).

Penkiakovė – 1 vt. Urtė Bačianskaitė (3627).

Miestų įskaitoje Panevėžys užėmė 5 vietą (193 taškai), nugalėjo – Šiauliai (374).