Salės futbolininkų pergalė ir lygiosios

Lietuvos A lygos salės futbolo čempionato namų rungtynes SFK „Panevėžys“ žaidė Gargžduose bei Birštone. Panevėžiečiai per dvejas rungtynes surinko 4 taškus iš 6 galimų.

Neturėdamas tinkamos arenos salės futbolui savo gimtajame mieste Lietuvos A lygos čempionato namų susitikimus SFK „Panevėžys“ žaidžia kitur. Praėjusiame sezone panevėžiečiai namų rungtynes žaidė Radviliškyje bei Pasvalyje, o šiemet – Gargžduose ir Birštone.

Pagal A lygos čempionato tvarkaraštį susitikimas tarp komandų SFK „Panevėžys“ ir „Gargždų Pramogos“ turėjo vykti Aukštaitijos sostinėje, bet neturėdami tinkamos arenos salės futbolui, panevėžiečiai rungtyniavo Gargžduose.

Susitikimas baigėsi itin retu šiai sporto šakai rezultatu 0:0, o abi komandos pasidalijo po vieną tašką.

Sukurtų epizodų netrūko nei prie vienų, nei prie kitų vartų, o arčiausiai įvarčio buvo šeimininkų ekipos žaidėjas Valdas Pacevičius, kurio nestipriai smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Tuo metu buvo sužaistos tik trys dvikovos minutės, tačiau nei per jas, nei per likusį laiką kamuolys vartų tinkle taip ir neatsidūrė.

Dar sėkmingiau susiklostė SFK „Panevėžys“ rungtynės su Šiaulių „Saulės krašto“ komanda. Šį sykį namų aikšte pasirinkę Birštono areną panevėžiečiai iškovojo pergalę rezultatu 5:3. Birštone SFK „Panevėžys“ planuoja žaisti visas likusias šalies čempionato namų rungtynes.

Šioje akistatoje intrigos buvo daug. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 2:2, o antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė dar po vieną tikslų smūgį – 3:3.

Visgi SFK „Panevėžys“ geriau sužaidė rungtynių pabaigą – Elvino Navicko ir Jono Lebedevo pasiekti dubliai leido Panevėžio komandai džiaugtis antrąja sezono pergale. Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Lukas Tatarūnas.

Per pirmąjį A lygos čempionato ratą SFK „Panevėžys“ surinko 8 taškus.

Susitikimą su „Saulės krašto“ komanda panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Egidijus Žagaras, Modestas Petrauskas, Karolis Kazokaitis, Jonas Lebedevas, Elvinas Navickas, Aurimas Pukevičius, Lukas Tatarūnas, Radvilas Jokubonis, Mantas Adomėnas.

Į „Sekundės“ klausimą, kodėl SFK „Panevėžys“ namų susitikimus jau antrą sezoną žaidžia kitur, vienas iš klubo vadovų Egidijus Briedis atsakė, jog susiklostė tokia situacija.

„Jau nuo 2021–2022 metų sezono nebuvo galima organizuoti rungtynių Durpyno gatvės salėje, kurios danga nebeatitiko salės futbolo A lygos reikalavimų. O kitos atitinkamų matmenų arenos, skirtingai nuo daugumos Lietuvos miestų, Panevėžyje bent šiuo metu nėra“, – sakė E. Briedis.

Artimiausias rungtynes SFK „Panevėžys“ žais lapkričio 27 dieną išvykoje su Vilniaus „Turbotransfers“.