Salės futbolininkai pralaimėjo po atkaklios kovos

Salės futbolo klubas „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionate patyrė apmaudų pralaimėjimą. Išvykoje rungtyniavusi reprezentacinė miesto komanda rezultatu 4:6 (2:3) nusileido Šiaulių „Saulės krašto“ ekipai.

Šiauliuose rungtynės buvo atkaklios, nepaisant to, kad „Panevėžys“ šiose rungtynėse užsidirbo dvi raudonas korteles. Visgi pagrindiniu pergalės kalviu tapo „Saulės krašto“ brazilas Joao Marcosas, kuris savo debiutinėse rungtynėse pelnė tris įvarčius.

Šiauliuose vykusiame susitikime įpusėjus pirmajam kėliniui panevėžiečiai, po Jono Lebedevo ir Donato Paulausko pelnytų įvarčių, pirmavo 2:1. Prieš pat pertrauką šiauliečiai sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Poilsio komandos išėjo „Saulės krašto“ komandai pirmaujant minimalia persvara 3:2.

Antrojo kėlinio viduryje šiauliečiai pirmavo jau trijų įvarčių skirtumu (5:2), bet svečiai vėl sugebėjo priartėti. Po dar vieno D. Paulausko bei Luko Tatarūno įvarčių šiauliečiai pirmavo tik 5:4. Likus iki rungtynių pabaigos žaisti 5 minutes šiauliečiai įmušė 10 metrų baudinį ir įgijo dviejų įvarčių persvarą 6:4. Per likusį laiką rezultatas nepakito.

Susitikimą Šiauliuose SFK „Panevėžys“ žaidė tokios sudėties: Aurimas Adamonis, Egidijus Žagaras, Eduardo Lima, Rokas Lazdinauskas, Donatas Paulauskas, Mantas Salamanavičius, Karolis Kazokaitis, Lukas Tatarūnas, Jonas Lebedevas, Tomas Salamanavičius, Radvilas Jokubonis.

Trečioje vietoje šiuo metu esanti Mažeikių VIP namuose 3:0 įveikė vienu laipteliu aukščiau esančius Jonavos „Vikingus“. VIP puolimo lyderis panevėžietis Edgaras Baranauskas pasižymėjo du kartus, o rungtynių pabaigoje šeimininkų vartininkas Karolis Čirbas smūgiu per visą aikštę įtvirtino savo komandos pergalę.

Kitose rungtynėse lygoje pirmaujantis „Kauno Žalgiris“ net 10:2 sutriuškino Gargždų „Pramogas“.

Svarbias pergales iškovojo Vilkaviškio „Bruklinas“ ir ŠSPC „Radviliškis“. Vilkaviškiečiai Vilniuje 7:4 palaužė vietos „Turbotransfers“ žaidėjus, o „Radviliškis“ namų arenoje 4:2 nugalėjo lygos autsaiderius – komandą „Širvintos-VGTU Vilkai“.

Tęsiasi Lietuvos salės futbolo taurės turnyras. Aštuntfinalyje Panevėžio „Ekranas“ išvykoje 0:5 nusileido Šiaulių „Saulės kraštui“ ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

Šįvakar Lietuvos salės futbolo taurės aštuntfinalio rungtynes SFK „Panevėžys“ namuose žais su Vilkaviškio „Bruklinu“. Susitikimas Rankinio sporto salėje (Durpyno g. 3A) prasidės 20 valandą.