A. Pečiulytės nuotr.

Salės futbolininkai pradeda šalies čempionatą

Salės futbolininkai pradeda šalies čempionatą

Šį savaitgalį startuoja Lietuvos salės futbolo čempionatas. Tarp dešimties stipriausių šalies komandų rungtyniaus ir salės futbolo klubas „Panevėžys“, kuris šį sekmadienį namuose susitiks su „Radviliškio“ komanda.

Lyginant su praėjusiu sezonu, komandoje bus daug pasikeitimų. Neliko legionierių bei kelių patyrusių panevėžiečių, kurie nusprendė šiame sezone atstovauti Mažeikių VIP.

Komandos vairas patikėtas Lietuvos paplūdimio rinktinės vyriausiajam treneriui Sahibui Mammadovui.

SFK „Panevėžys“ ir šiemet rungtyniaus praėjusiame sezone komandos lyderiais buvę Lietuvos rinktinės žaidėjai vartininkas Egidijus Žagaras bei Mantas Adomėnas. Be jų, reprezentacinės miesto komandos garbę gins Aurimas Pukevičius, Elvinas Navickas, Mantas Makutunovičius, Gytis Žilinskas, Jonas Lebedevas, Karolis Kazokaitis, Lukas Tatarūnas, Modestas Petrauskas, Paulius Giedraitis, Radvilas Jokubonis, taip pat kunigas Juanas Randle.

SFK „Panevėžys“ naujuoju vadovu prieš sezoną tapęs Audrius Jakubėnas džiaugiasi, kad prie komandos prisijungė ir kunigas, komandos kapelionas argentinietis Juanas Randle, vakar pašventinęs komandos narius.

„Šis žmogus yra didelis salės futbolo entuziastas ir dalyvauja komandos treniruotėse. Argentinoje salės futbolas be galo populiarus, o Juanas Randle, kaip ir daugelis argentiniečių, šią sporto šaką labai mėgsta. Kunigas Juanas Randle jau keletą metų gyvena mūsų šalyje ir puikiai kalba lietuviškai. Pasiūlius įtraukti jį į SFK „Panevėžys“ paraišką, argentinietis mielai sutiko ir pagal galimybes padės mūsų komandai“, – „Sekundei“, kuri šiame sezone bus SFK „Panevėžys“ informaciniu rėmėju, sakė A. Jakubėnas.

Be A. Jakubėno, administracijoje, kaip ir praėjusiame sezone, darbuosis klubo prezidentas Egidijus Briedis, komandos administratorius Dainius Mikeliūnas, medios atstovė Agnietė Pečiulytė. Komandai padės kineziterapeutai Nedas Kokanauskas ir Paulius Steponavičius.

Pasak A. Jakubėno, kol kas apie komandos tikslus kalbėti sunku, nes reikia sulaukti, kaip galutinai suformuos savo sudėtis kitos Lietuvos čempionate dalyvaujančios komandos.

Praėjusiame sezone SFK „Panevėžys“ šalies čempionate užėmė ketvirtąją vietą. Reguliarųjį sezoną panevėžiečiai baigė antri, o čempionato ketvirtfinalyje du kartus įveikė (6:0 ir 5:2) Gargždų „Pramogų“ salės futbolininkus. Patekęs į pusfinalį SFK „Panevėžys“ du sykius nusileido šalies vicečempionais tapusiems Jonavos „Vikingams“ (0:1 ir 1:5)

Kovoje dėl bronzos medalių SFK „Panevėžys“ susitiko su Alytaus „Dainava“ ir mažojo finalo seriją rezultatu 1:2 (5:1, 5:7, 2:4) pralaimėjo alytiškiams.

Praėjusiame sezone SFK „Panevėžys“ iš pradžių namų rungtynes žaidė Radviliškyje, o kiek vėliau – Pasvalyje. Šiame sezone reprezentacinė miesto komanda namų susitikimus žais Panevėžyje.

Dėl šalies čempiono titulo naujajame sezone varžysis dešimt kolektyvų, kurie reguliariajame sezone sužais po 18 rungtynių (dviejų ratų sistema namai – išvyka). Aštuonios stipriausios komandos pateks į atkrintamąsias varžybas, kurių ketvirtfinalyje ir pusfinalyje bus kovojame iki dviejų pergalių, finale – iki trijų pergalių.

Šį sekmadienį „Panevėžio“ ir „Radviliškio“ komandų rungtynės miesto universalioje arenoje (buvusi „Cido“) prasidės 18 valandą.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų