Salės futbolininkai pradeda atkrintamąsias varžybas

Lietuvos salės futbolo čempionate baigėsi reguliarusis sezonas. Salės futbolo klubas „Panevėžys“ užėmė antrąją vietą ir čempionato ketvirtfinalyje susitiks su Gargždų „Pramogomis“.

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate finišavo reguliarusis sezonas. Paskutinėse, jau nieko nelemiančiose, rungtynėse SFK „Panevėžys“ susitiko su „Radviliškio“ ekipa. Šios rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4:4 (2:1).

Svečių komandai iš Radviliškio šiose rungtynėse pavyko įmušti greitą įvartį. Jau 4 minutę juos į priekį išvedė Nerijus Volkovas.

„Panevėžys“ į tai atsakė dviem įvarčiais. Komandos veteranas Arūnas Šteinas per kelias minutes pelnė dublį, o į pertrauką komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 2:1.

Po pertraukos Karolis Kazokaitis išlygino rezultatą, bet tai buvo tik įvarčių lietaus pradžia. Po to sekė žaidžiančiojo „Panevėžio“ trenerio Tomo Salamanavičiaus įvartis, o per kelias minutes „Radviliškis“ įmušė du įvarčius ir jau patys išsiveržė į priekį.

Taškas šiame susitikime buvo padėtas 31 minutę, kai „Panevėžio“ brazilas Eduardo Lima dar kartą šiose rungtynėse išlygino rezultatą. Per likusį laiką komandoms daugiau pasižymėti jau nepavyko, tad abi ekipos pasidalijo po tašką.

Susitikimą su „Radviliškiu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Egidijus Žagaras, Redas Užinskas, Tomas Salamanavičius, Edvardas Tamulevičius, Arūnas Šteinas, Mantas Adomėnas, Marius Butėnas, Žilvinas Banys, Tadas Markevičius, Edgaras Stankevičius, Arnas Laurenčikas, Eduardo Lima.

Jau šį trečiadienį Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate prasideda atkrintamosios varžybos. Stipriausios aštuonios lygos komandos tęs kovą ketvirtfinaliuose. Šiame etape bus kovojama iki dviejų pergalių. Pirmieji susitikimai vyks aukštesnes vietas užėmusių komandų aikštėse. Jeigu po dvejų rungtynių bendras serijos rezultatas bus lygus 1:1, lemiamas, trečiasis, mačas vėl vyks aukštesnę vietą užėmusios komandos aikštėje.

Ketvirtfinalio poros: „Kauno Žalgiris“ – Vilniaus „Turbotransfers“, SFK „Panevėžys“ – Gargždų „Pramogos“, Jonavos „Vikingai“ – Mažeikių VIP, Alytaus „Dainava“ – Šiaulių „Saulės kraštas“.

Lietuvos salės futbolo A lygos čempionato debiutantė „Panevėžio“ komanda dėl teisės rungtyniauti pusfinalyje varžysis su Gargždų „Pramogomis“. Reguliariajame sezone panevėžiečiai išvykoje su gargždiškiais sužaidė lygiosiomis 4:4, o namuose juo įveikė rezultatu 7:1.

SFK „Panevėžys“ vadovas Dainius Mikeliūnas teigia, kad reguliariajame sezone komanda pasirodė labai sėkmingai, bet atkrintamosiose varžybose viskas prasideda iš naujo.

„Vertinant mūsų komandos rezultatus reguliariajame sezone, galime tik pasidžiaugti – mes pasiekėme savo maksimalų tikslą. Dabar viskas prasideda iš naujo. Ketvirtfinalio barjere teks kovoti su ambicinga ir kovinga „Pramogų“ ekipa. Varžovų tikrai nenuvertiname. Nors gargždiškiai užėmė tik septintąją vietą, tai nieko nesako. Tarp ketvirtos ir septintos komandos meistriškumo atžvilgiu praktiškai nėra jokio skirtumo. Esame pasiruošę kautis dėl teisės žaisti pusfinalyje. Noriu pakviesti panevėžiečius atvykti į Pasvalį ir palaikyti mūsų komandą svarbiausiose šio sezono rungtynėse“, – „Sekundei“ sakė D. Mikeliūnas.

Rytoj, trečiadienį, pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Pramogų“ komandų Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ arenoje prasidės 20 valandą 30 minučių.