Salės futbolininkai baigė šalies čempionatą

Finišavo Lietuvos A lygos salės futbolo čempionato reguliarusis sezonas. Paskutinėse sezono rungtynėse salės futbolo klubas „Panevėžys“ 4:6 (3:3) nusileido Vilniaus „Turbotransfers“ ir čempionatą baigė devintoje vietoje.

Paskutiniame reguliariojo sezono ture per SFK „Panevėžys“ ir Vilniaus „TurboTransfers“ susitikimą sprendėsi, kuri komanda užims aštuntąją vietą ir pateks į atkrintamąsias varžybas. Panevėžiečiams įgyti teisę rungtyniauti čempionato ketvirtfinalyje buvo reikalinga pergalė, o vilniečius tenkino ir lygiosios.

Radviliškyje vykusias rungtynes geriau pradėjo Panevėžio ekipa. Donatas Paulauskas pelnė dublį ir „Panevėžys“ įgijo apčiuopiamą persvarą.

Visgi ji gan greitai buvo panaikinta. Iš pradžių Jonas Lebedevas įsimušė į savuosius vartus, o po to Tomašas Gulbickis atkūrė pusiausvyrą – 2:2. Negana to, po kelių minučių Matas Siaurusevičius išvedė svečius į priekį, bet prieš pat pertrauką Tomas Salamanavičius rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje komandos gan ilgai nepasižymėjo, bet sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio įvarčiai pradėjo kristi. Arnas Levonauskas ir Matas Siaurusevičius greitai „TurboTransfers“ ekipai suteikė dvejų įvarčių persvarą, bet jau po minutės Rokas Lazdinauskas rezultatą sušvelnino ir sugrąžino intrigą.

Ji laikėsi iki pat rungtynių pabaigos, kol galiausiai Andrius Kaulinis įtvirtino „TurboTransfers“ pranašumą, pelnydamas įvartį į tuščius vartus, kai „Panevėžio“ komandos vartininkas buvo pakeistas penktu aikštės žaidėju.

Po šios pergalės „TurboTransfers“ su 15 taškų finišavo aštuntoje vietoje ir per atkrintamąsias žais su „Kauno Žalgiriu“. „Panevėžys“ su 12 taškų liko devintoje vietoje.

Susitikimą su „TurboTransfers“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Aurimas Adamonis, Eduardo Lima, Rokas Lazdinauskas, Donatas Paulauskas, Mantas Salamanavičius, Saimonas Roicevičius, Radvilas Jokubonis, Jonas Lebedevas, Karolis Kazokaitis, Tomas Salamanavičius.

Reguliariajame sezone visos komandos sužaidė po 18 susitikimų. Pirmos aštuonios ekipos tęs kovą nuo ketvirtfinalio etapo.