Asociatyvi „Sekundės“ nuotr.

Rusijos piliečiai nebegalės atvykti į Lietuvą gydytis

Rusijos piliečiai nebegalės atvykti į Lietuvą gydytis

Solidarizuodamasi su Ukraina ir jos žmonėmis, patiriančiais Rusijos Federacijos karinę agresiją, Sveikatos apsaugos ministerija stabdo leidimų atvykti į Lietuvą išimties tvarka Rusijos Federacijos piliečiams išdavimą.

Tai reiškia, kad užsieniečiai iš priešiškos valstybės nebegalės atvykti į Lietuvą dėl asmens sveikatos priežiūros paslaugų (diagnostinio ištyrimo, stacionarinio ar operacinio gydymo), taip pat dėl medicininės reabilitacijos paslaugų gavimo. Leidimai nebus išduodami ir tais atvejais, kai atvykimo priežastis – Lietuvoje gyvenančių artimų giminaičių slaugymas.

Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ apribotas valstybės sienos kirtimas, uždraudžiant užsieniečiams atvykti į Lietuvą, išskyrus Nutarime nurodytas išimtis. Nutarimo 2.3.11 papunktyje nurodyta, kad draudimas užsieniečiams atvykti į mūsų šalį netaikomas „kitais išimtiniais atvejais, kai užsieniečiams leidžiama atvykti į Lietuvos Respubliką atskiru atitinkamos valdymo srities ministro leidimu“.

Komentarai

  • Lauk rusus is policijos ir is apsaugos.

  • Aš nesuprantu, kuo kalti paprasti žmogeliai

    • “Bijok abejingų – tik su jų tyliu pritarimu Žemėje vyksta baisiausi dalykai“. A Jasenskis

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų