RUOŠIAMĖS RUGSĖJUI. ŠĮ ŠEŠTADIENĮ CIDO ARENOJE – VIENA POPULIARIAUSIŲ ŠALYJE MADOS IR GROŽIO MUGĖ

RUOŠIAMĖS RUGSĖJUI. ŠĮ ŠEŠTADIENĮ CIDO ARENOJE – VIENA POPULIARIAUSIŲ ŠALYJE MADOS IR GROŽIO MUGĖ

Rugpjūčio 14 d., šeštadienį,  CIDO arenoje rinksis mados mylėtojai – jau nuo 10 valandos čia vyks viena populiariausių šalyje mados ir grožio mugių DESIGN FOR LIFE. Net 3 Lietuvos miestus (Panevėžį, Šiaulius ir Klaipėdą) rugpjūčio mėnesį aplankysianti mugė, pirmu numeriu atvyksta į Panevėžį, į CIDO areną. Mugės lankytojus pasitiks ne tik didieji išpardavimai, Lietuvos mados ir grožio kūrėjai, bet ir naujausios rudens kolekcijos, lauks dovanos.

„Lietuvoje kuriančius ir gaminančius prekės ženklus dažnai matome tik internete, tad ir prekes galime įsigyti tik internetu, retas jų turi fizines parduotuves į kurias galime atvykti gyvai. Šiuo atveju mugės sukuria išskirtinę galimybę gyvai susipažinti su populiarių drabužių bei grožio prekių kūrėjais, išgirsti gyvų rekomendacijų bei patarimų. Be to, mugėje patikusius drabužius ir avalynę galima  vietoje pasimatuoti, apžiūrėti iš arti, įsivertinti kokybę. Čia mugėse gyvai susitinkame su jau pamiltais, puikiai pažįstamais prekių ženklais, o taip pat atrandame ir naujų kūrėjų, naujų favoritų“ – sako mugės organizatoriai Festivus.

Gera žinia ta, kad šį šeštadienį nuo 10 iki 17 valandos CIDO arenoje vyksiančioje mugėje DESIGN FOR LIFE galėsite įsigyti ir šio vasaros sezono prekių su nuolaidomis, ir pasimatuoti naujų kolekcijų gaminių, pasiruošti naujam rugsėjo startui. Mugės lankytojų lauks stilingi artėjančio rudens sezono drabužiai, jų deriniai, aktualiausios grožio priemonių naujienos, rankinės, rankų darbo tekstilės gaminiai, namų dekoracijos ir interjero detalės bei įvairiausi kvapai ir aromatai. Dalyviai mugės metu žada ir išskirtinių nuolaidų.

„Taip pat planuojame ir vaikiškų prekių asortimentą, tad DESIGN FOR LIFE – puiki proga vienoje vietoje rasti ir įsigyti išskirtinių prekių vaikams ir paruošti juos naujiems mokslo metams, kurie jau visai čia pat“, – priduria mugės organizatoriai.

Žinoma, nebus pamirštos ir dovanos. Tik atvykus į mugę, pirmuosius mugės lankytojus pasitiks  žurnalai „Prie kavos“ ir kitos staigmenos.

Žinomiausius stiliaus ir grožio kūrėjus bei mados mylėtojus CIDO arena suburs rugpjūčio 14 d., šeštadienį, 10–17 val., adresu Parko g. 12, Panevėžys. Įėjimas į mugę NEMOKAMAS.

Renginio naujienas sekite: https://www.facebook.com/events/156451269917085

Ir nors nuo liepos 1-osios Lietuvoje buvo atšauktas karantinas, vis tik griežti reikalavimai renginiams išliko. Vadovaujantis LR Vyriausybės nurodymais, į renginius, kuriuose nėra sėdimų vietų, patekimas galimas su Galimybių pasais, tad lankytojų prašoma nepamiršti su savimi turėti galimybių pasą. Itin paprastai Galimybių pasą išsiimti galima šioje nuorodoje: https://gp.esveikata.lt/

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų