P. Židonio nuotr.

Rekonstruojama sankryža – spąstai vaikams

Rekonstruojama sankryža – spąstai vaikams

„Žemynos“ progimnazijos pedagogai teigia kasryt vaikų laukiantys su baime, ar neišgirs baisios žinios apie nelaimę.

Ramygalos ir Beržų gatvių sankryžoje prasidėjus rekonstrukcijai, neliko joje eismą reguliuojančių šviesoforų.

Savivaldybė ragina mokyklą mokyti auklėtinius, jog nebūtina per gatvę veržtis, kur dirba kelininkai, kai netoliese yra kitos perėjos.

Bijo nelaimės

„Žemynos“ vadovybė skambina visais varpais: Savivaldybės prašo rekonstruojamoje Beržų ir Ramygalos gatvių sankryžoje pastatyti laikiną šviesoforą, o supratusi, kad tokio nebus, netgi vietos gyventojų bendruomenės maldauja rytais pabudėti prie grėsmingos tapusios perėjos.
Dėl remonto darbų sankryžoje nelikus šviesoforo, anksti ryte, dar gerokai prieblandoje, vaikai tarp automobilių nardo tarsi vaiduokliai.
„Problema labai didelė. Kai pirmokai, antrokai anksti ryte eina per gatvę, iš už mašinos kapoto vos matosi. Dėkojame Dievui, kad ten dar nieko neįvyko. Kol neatsiras šviesoforo, visi gyvensime kaip minų lauke“, – guodėsi „Žemynos“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis.
Direktorius kreipėsi į miesto Savivaldybę prašydamas pagalbos.

Visą straipsnį skaitykite vasario 1 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Mokykla apkasama iš visų pusių negalvojant apie saugų eismą ir tada pareiškiama, kad rūpintis turi patys. Jūs pažiūrėkit patys koks tas šaligatvis einant nuo Basanavičiaus sankryžos prieš siūlydami naudotis.

    • Atsakyti
  • Tikrai mokykla nesaugi iš visų pusių vyksta remontai.

  • Jei mokykla susirūpinusi savo ugdytinių sveikata, turėtų priminti kelių eismo taisykles, kad gatvė kertama statmenai prieš tai apsidairius ir einant skubriu žingsniu, o ne pasišnekučiuojant, įstrižai, pasivaikščiojimo parke tempu

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų