P. Židonio nuotr.

„Regitroje“ vairavimo egzamino laukia apie 11 tūkst. vairuotojų

„Regitroje“ vairavimo egzamino laukia apie 11 tūkst. vairuotojų

„Regitroje“ yra susidariusi apie 11 tūkst. egzamino laukiančių vairuotojų eilė – apie mėnesis papildomo darbo, skelbia LRT radijas.

„Mes faktiškai du su puse mėnesio, vos ne tris mėnesius, būsime kaip neegzaminavę vairuotojų. (…) Tai yra 11 tūkst. žmonių per tą laikotarpį“, – LRT radijui trečiadienį sakė „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

„Tai yra panašiai mūsų mėnesio darbas, jeigu dirbtume su šiais žmonėmis, mes minimum mėnesiui susigeneravome darbo papildomai“, – kalbėjo jis.

Dauguma būsimųjų vairuotojų – jauno amžiaus. Įstaiga planuoja, kad eiles trumpins egzaminavimą vykdydama ir išeiginėmis dienomis.

Praktiniai vairavimo užsiėmimai bei egzaminai Lietuvoje atnaujinami nuo trečiadienio.

Sprendimą vėl leisti praktinį vairavimą Vyriausybė prieš savaitę priėmė po šalies didmiesčiuose surengtų protesto akcijų.

Vyriausybė taip pat svarstė jau trečiadienį teikti Seimui pataisas, kurios reglamentuotų privalomą tyrimą dėl koronaviruso, taip pat ir vairavimo instruktoriams ir egzaminuotojams. Tačiau Ministrų kabinete kilus diskusijų dėl formuluočių, šio klausimo svarstymas Vyriausybėje perkeltas į trečiadienio popietę rengiamą posėdį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų