„Regitra“ perpus mažina vairuotojo pažymėjimo pristatymo kainą

„Regitra“ perpus mažina vairuotojo pažymėjimo pristatymo kainą

Nuo balandžio, užsisakius naują vairuotojo pažymėjimą, „Regitrai“ nebereikia grąžinti senojo dokumento. Būtent ši naujovė nuo gegužės leido žymiai – net perpus – atpiginti vairuotojo pažymėjimo pristatymo į namus paslaugą. Tikimasi, kad vairuotojo pažymėjimo užsakymas internetu taps dar patrauklesne galimybe klientams.

Jau kurį laiką „Regitra“ savo klientams siūlo galimybę naują vairuotojo pažymėjimą užsisakyti tiesiog internetu su pristatymo paslauga. Pristatymo galimybe galima pasinaudoti ir tiems, kurie dokumentą užsisako padalinyje. Tačiau iki šiol senąjį, t. y. keičiamą dokumentą reikėdavo grąžinti „Regitrai“. Jį iš asmens pristatymo metu paimdavo kurjeris. Tačiau nuo balandžio, atsisakius vairuotojo pažymėjimo grąžinimo, pristatymo paslaugos kaina mažėja net dvigubai – nuo 6.99 Eur iki 3.40 Eur.

„Vis daugiau teikiamų paslaugų skaitmenizuojame ir sudarome galimybę klientams jas gauti jiems patogiu metu ir taupant brangų laiką. Daugelis vis dar nustemba išgirdę, kad vairuotojo pažymėjimą galima pasikeisti tiesiog internetu. Į „Regitros“ padalinį nereikia vykti ne tik užsisakyti, bet ir atsiimti dokumento, nes mes jį taip pat pristatome į namus. Džiaugiamės, kad šios paslaugos kaina žymiai mažėja ir ji tampa prieinamesnė vairuotojams. Beje, klientų patogumui, planuojame netolimoje ateityje pasiūlyti jiems dar vieną pristatymo būdą – paštomatus“, – sako „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

Tiesa, tuos vairuotojo pažymėjimus, apie kuriuos duomenų „Regitra“ neturi, t. y. senojo pavyzdžio bei išduotus užsienyje, ir toliau reikės grąžinti.

Kada galima užsisakyti vairuotojo pažymėjimą internetu?

Nuo praėjusių metų vasaros vairuotojo pažymėjimą internetu gali pasikeisti ne tik pradedantieji vairuotojai, tačiau ir tie, kurių pažymėjimas galioja 10 metų. Padarius informacines sąsajas, nuotraukos ir asmenų parašai imami iš Gyventojų registro, taip sudarant galimybę vairuotojo pažymėjimą lengvai pasikeisti internetu. Esminė sąlyga – asmuo turi turėti ne seniau kaip prieš 5 metus išduotą asmens tapatybės dokumentą ir el. medicininę pažymą.

Primename, kad užsisakyti vairuotojo pažymėjimą galima „Regitros“ Vairuotojų portale.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų