Recidyvistas bus teisiamas dėl tėvažudystės

Recidyvistas bus teisiamas dėl tėvažudystės

Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota sveiku protu nesuvokiama byla.

Į teisiamųjų suolą sės jau trylika kartų teistas 27 metų V. Š., kaltinamas savo tėvo nužudymu ir vagyste bei banko kortelės neteisėtu naudojimu.

Bylos duomenimis, šiemet sausį kaimynai pasigedo netoli Ignalinos vienkiemyje gyvenusio vyro. Jo mobiliojo ryšio telefonas buvo išjungtas, o apie planus kur nors išvykti jis niekam nebuvo pasakojęs. Gavę pranešimą apie paslaptingai pradingusį vyrą, policijos pareigūnai surado ir policijos komisariate apklausė kartu gyvenantį jo sūnų V. Š. Šis aiškino, kad tėvas išvykęs pas moterį į kitą rajoną.

Sūnaus pasakojimas pareigūnamas pasirodė įtartinas, todėl po apklausos pareigūnai nuvyko į dingusiojo sodybą ir ją kruopščiai apžiūrėjo. Už sodo policininkai rado krūvą patalynės, o po ja – sodybos šeimininko kūną. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad vyriškis nužudytas prieš dvi savaites, jis mirė nuo sunkių galvos sužalojimų.

Netrukus policijos pareigūnai rado ir sulaikė nužudytojo sūnų V. Š. Jis prisipažino mirtinai sumušęs lovoje gulėjusį tėvą, kai sausio 1-osios naktį grįžo iš svečių, kur sutiko Naujuosius. Vyras prisipažino tą naktį buvęs neblaivus ir vartojęs kvaišalų. Supratęs, kad tėvas nebegyvas, sūnus paėmęs jo piniginę su grynaisiais pinigais bei banko kortele ir toliau girtavęs, leisdamas mirusiojo pinigus, vėliau ėmė nešti iš namų ir pardavinėti įvairius daiktus.

Prokurorės Valdemaros Chodorcevičienės teigimu, kaltinamojo atsakomybę sunkina tai, kad nusikalstamą veiką jis įvykdė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų bei būdamas recidyvistas – 13-ka kartų teistas.

Už savo šeimos nario tyčinį nužudymą Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimą iki gyvos galvos.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Komentarai

  • 13 kartų teistas ir išleidžiamas iš kalėjimo tėvo nužudyti

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų