Reanimacijoje atsidūrė 16-metė

Reanimacijoje atsidūrė 16-metė

 

Penktadienis buvo pažymėtas eismo įvykiais.

Ryte, apie 8.26 val. prie išvažiavimo iš miesto, Panevėžio r., kelio A17 ir kelio Nr. 195 žiedinėje sankryžoje, 49-erių latvis su krovininiu automobiliu „MAN“, išvažiuodamas iš šalutinio į pagrindinį kelią, esantį žiedinėje sankryžoje, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio ,,Opel Vectra“, ir su juo susidūrė. Lengvąjį automobilį vairavo 22-ejų Panevėžio r. gyventoja.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Opel Vectra“ vairuotoja, kuriai Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatytas stuburo slankstelio skersinės ataugos lūžimas, stuburo kaklinės dalies raiščių patempimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Dar viena skaudi avarija įvyko Pasvalio rajone. Apie 18.45 val. 47-erių pasvalietis, vairuodamas automobilį „Opel Zafira“, kelio Panevėžys–Pasvalys–Ryga ir kelio Brazdigala–Pasvalys sankryžoje sukdamas į kairę nepraleido priešpriešine eismo juosta, tiesiai, važiuojančio automobilio „VW Sharan“, kurį vairavo 30-metis vilnietis, ir su juo susidūrė.

Per susidūrimą labiausiai nukentėjo automobilio „Opel Zafira“ 16-metė keleivė, kuriai nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai. Ji paguldyta į Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos skyrių. Eismo įvykio metu vairuotojai buvo blaivūs.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų