Asociatyvi „Sekundės“ nuotr.

Rastas nuskendusio jauno panevėžiečio automobilis

Rastas nuskendusio jauno panevėžiečio automobilis

Rastas Šventosios upėje nuskendusio Luko Kosmausko „Mercedes“ markės automobilis.

Gegužės 18-osios vakarą Ukmergės rajone, Leonpolio kaime, Šventosios upės įlankoje rastas vyro kūnas. Policija patvirtino, kad tai dingęs panevėžietis Lukas Kosmauskas.

Kaip praneša 15min.lt, penktadienį pareigūnai rado ir vaikino „Mercedes“, kuriuo jis išvažiavo iš Vilniaus į Panevėžį ir negrįžo.

Nenorėdami laužti automobilio durelių pareigūnai susisiekė su artimaisiais, kad atvežtų atsarginius raktelius.

Lukas Kosmauskas (gim. 1997 m.) gegužės 14 d. apie 20 val. išvyko iš Vilniaus į Panevėžį baltos spalvos automobiliu, universalu „Mercedes-Benz“, ir negrįžo.

Vaikino ir jo artimųjų ryšys nutrūko tarp 20 ir 21 val.

„Facebook“ buvo sukurta L. Kosmausko paieškos grupė. Artimieji ketvirtadienį kvietė visus galinčius prisidėti ieškant dingusiojo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) skelbė, kad vakar apie skenduolio kūną pranešta 18.18 val. Nurodyta tiksli įvykio vieta: Leonpolio kaimas (Ukmergės r., Deltuvos sen.,) Sodo g., upė Šventoji.

Teigiama, kad žmogų surado ne pareigūnai, o atsitiktinis paupyje buvęs gyventojas.

Telefonu 112 buvo gautas pranešimas, kad pranešėjas Šventosios upės įlankoje, prie pat kranto, mato vyriškos lyties skenduolį. Atvykus vienam gelbėtojų ekipažui, skenduolis buvo ištrauktas. Netrukus medikai konstatavo jo mirtį, o darbo įvykio vietoje ėmėsi policijos kriminalistai. Tyrimo metu nustatyta, kad tai būtent Lukas Kosmauskas.

Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų