P. Židonio nuotr.

Rajonas išpardavinės mokyklas

Rajonas išpardavinės mokyklas

Panevėžio rajone duris užvėrusioms mokykloms ieškoma pirkėjų.

Jau artimiausiame rajono tarybos posėdyje politikams bus siūloma į viešame aukcione parduodamų objektų sąrašą įtraukti Jotainių ir Berčiūnų buvusių mokyklų pastatus. Tikriausiai dar šiemet šiame sąraše atsidurs ir Geležių mokykla. O Linkaučiuose stūksančio didžiulio pastatų komplekso – buvusios mokyklos, vaikų globos namų ir bendrabučio – aukcionas baigėsi be rezultatų: toks milžiniškas turtas rajono pakrašty nieko nesudomino.

Sumažėjus mokinių, Jotainių pagrindinė mokykla dar 2012 metais tapo Ramygalos gimnazijos skyriumi, o 2017 metais ir visai uždaryta. Užpernai mokyklos nebeliko ir Berčiūnuose. Panevėžio rajono vicemeras Antanas Pocius svarsto, kad veikiausiai jau vasarą abi buvusios mokyklos atsidurs ant prekystalio.

Buvusios Jotainių mokyklos 709,89 kv. m pastato likutinė vertė šiuo metu siekia kone 44 tūkst. eurų. Bus parduodami ir šalia mokyklos esantys pastatai: garažas, sandėlis, kiemo aikštelė. Bendra viso objekto suma – apie 48 tūkst. eurų. Berčiūnų mokyklos likutinė vertė – kiek daugiau nei 62,5 tūkst. eurų. Jos plotas – per 2,3 tūkst. kv. m.

„Likutinė vertė dar nereiškia, kad tokia kaina bus ir aukcione. Čia yra buhalterinė kaina, o pastatus dar įvertins turto vertintojai“, – sako vicemeras.

Visą straipsnį skaitykite vasario 15 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Liūdna ir graudu. Vyksta didysis išsivaikščiojimas…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų