Rado būdą parodyti dėmesį mamoms karantino sąlygomis

Rado būdą parodyti dėmesį mamoms karantino sąlygomis

Jeigu mylime – vadinasi saugome. Mintis, jog geri vaikai karantino laikotarpiu tėvų nelanko, nuvilnijo per visą pasaulį. Panevėžiečiai Arnas ir Karolina Mažyliai pakvietė lietuvius, išsibarščiusius po įvairiausius Lietuvos ir pasaulio kampelius, mylimas mamas ir močiutes pasveikinti originaliai – virtualiu būdu.

Šiemet gražiausią pavasario šventę – Motinos dieną – švęsime kiek kitaip nei įprasta. Dėl šalyje paskelbto karantino negalėsime aplankyti mamų ir močiučių, tad Arnas ir Karolina Mažyliai pakvietė joms nusiųsti virtualius šilčiausius linkėjimus. Iniciatyvos autoriai paprastu, bet nuoširdžiu gestu, ragina parodyti dėmesį mylimiausioms, kurių šiandien negalime tvirtai apkabinti ir pabučiuoti.

Mažylių šeimai idėja pasiųsti masinį vaizdo sveikinimą mamoms kilo labai spontaniškai, likus vos savaitei iki Motinos dienos. Supratę, jog patys negalės pasveikinti savo mamų dėl paskelbto karantino, pora nusprendė veikti kitaip.

„Pakalbinome artimuosius bei draugus užsienyje. Visur ta pati situacija. Jie nebe pirmus metus mamas sveikina virtualiai, nebent pavyksta atskristi į Lietuvą. Tada susimąstėme, kad atstumas ar karantinas neužkerta kelio parodyti dėmesį. Būtent taip ir kilo mintis sukurtį originalų sveikinimą visoms pasaulio Mamoms“, – apie idėjos gimimą pasakoja A. Mažylis.

Arnas neslepia, jog pačioje pirmoje projekto stadijoje tikrai nesitikėjo tokio didžiulio palaikymo. Jau pirmąją dieną sulaukė virš dešimties sveikintojų vaizdo įrašų. Žinutė po žinutės palaikymas augo ir galiausiai porai pavyko surinkti 35 vaizdo sveikinimus iš viso pasaulio. Anot A. Mažylio, ne visi išdrįso save filmuoti, išlipti iš komforto zonos, išreikšti jausmus viešai, tačiau šią iniciatyvą vistiek palaikė šiltomis žinutėmis.

Artėjant Motinos dienai, panevėžiečiai Arnas ir Karolina Mažyliai pakvietė visus prisijungti prie originalios sveikinimų bangos ir mylimoms mamoms, močiutėms ištarti virtualų „Ačiū“.

Skirtingi, bet siunčia vienodą žinią

Arnas ir Karolina juokauja, jog žinutės teksto, kviečiančio prisidėti prie prasmingos iniciatyvos, sukūrimas užtruko ilgiau nei pats procesas renkant medžiagą bei ją montuojant. Pora tvirtina, jog nebuvo specialios atrankos ar ilgų svarstymų, ką įtraukti į unikalų projektą.

„Tiesiog iš atminties bandėme ieškoti artimųjų ar draugų, kurie gyvena užsienyje ar kitame Lietuvos mieste, ir jiems paprasčiausiai pasiūlėme prisijungti prie iniciatyvos „Linkėjimai Mamai““, – sako Arnas.

Mažyliai pripažįsta, jog rašant žinutes artimiesiems, labai bijojo sukelti negatyvias mintis, nes žmonių santykiai – ypač jautri tema.

Iš projekto pora tikina daug nesitikėjusi. Tiesiog buvo malonu pritaikyti savo darbo įgūdžius ir nudžiuginti artimuosius. Tačiau nustebinęs didžiulis palaikymas skatina ir toliau kurti panašius vaizdo projektus, kurie spręstų problemas ar kitaip prisidėtų prie draugiškesnės aplinkos.

„Pačiu rezultatu esame labai patenkinti. Visi atsiųsti vaizdo įrašai tokie skirtingi, bet labai nuoširdūs ir perteikia vieną ir tą pačią žinutę – meilę mamai“, – pastebi Arnas.

Pasak A. Mažylio, dabar, kai praktiškai niekas neturi galimybės nuvykti apkabinti mamos, šia iniciatyva norėjosi pasakyti, jog nesvarbu kur esama – ar Panevėžyje, ar Kalifornijoje – artimiausiam žmogui dėmesį galima parodyti ir kitaip – virtualiai.

„Per pirmąją valandą, sulaukėme skambučių iš savo mamų. Jos džiaugėsi ir jau buvo spėjusios peržiūrėti sveikinimų vaizdo įrašą keletą kartų. Jos nesitikėjo tokios staigmenos“, – šypteli Arnas.

Tuomet Mažylių šeimą užplūdo ir artimųjų bei draugų palaikymo žinutės. Mamos komentaruose dėkojo vaikams už parodytą dėmesį ir meilę.

„Po vaizdo įrašo premjeros ir jo herojai dėkojo už galimybę prisidėti prie šios iniciatyvos. Dar vėliau jie rašė, jog idėjos išpildymas tikrai pavyko ir mamos liko nustebintos! Jie patys buvo sujaudinti ir rašė, jog nors ir su gumulu gerklėje, bet labai smagu matyti tokius vaizdo įrašus!“, – emocijų neslepia ir pats idėjos autorius.

Arnas mano, jog visi komentarai ir palaikymas kalba patys už save, o rezultatas suteikė dar didesnį motyvacijos pliūpsnį daryti gera.

Mažyliai sako, jog mamas jau pasveikino virtualiai ir per Motinos dieną tikrai nesiverš pas jas į namus. Tą patį daryti ragina kitus ir tik sulaukus karantino pabaigos skubėti pas mylimas mamas su puokšte gėlių.

„Mamas labai mylime, todėl nenorime sukelti problemų. Kitokie sveikinimai jas pasieks jau susitikus gyvai, kuomet pasibaigs karantinas“, – sako originalios idėjos sumanytojai.

LINKĖJIMAI MAMAI

Iš anksto norime pasveikinti visų mūsų Mamas!Labai Jus mylime ir saugome. Ilgąjį savaitgalį patariame nevažiuoti pas Mamą, Ją galima pasveikinti ir virtualiai.Visiems video herojams – AČIŪ! Jūsų palaikymas, įsitraukimas ir supratingumas yra pavyzdys kiekvienam! Komentaruose pažymėkite savo Mamytę, o jeigu Jūsų Mama neturi paskyros, tiesiog paskambinkite Jai ir pasakykite kaip Ją mylite. <3-Arnas ir Karolina

Posted by Mazylis FILMS on 2020 m. balandžio 30 d., ketvirtadienis

 

Komentarai

  • Kaip faina, net susigraudinau! linkėjimai mamoms ir projekto autoriams!

  • Puikus sumanymas. Ačiū sumanytojams:))))

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų