R. Karbauskis traukiasi iš Seimo

R. Karbauskis traukiasi iš Seimo

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis atsisako Seimo nario mandato, protestuodamas prieš naujosios valdžios veiksmus skirstant pozicijas parlamente, ketvirtadienį paskelbė frakcijos atstovė Dalia Vencevičienė.

Anot „valstiečių“, tokį sprendimą jis ir didžiausia opozicijos frakcija priėmė „nepritardami ir protestuodami prieš Seimo vadovybės ir Seimo daugumos veiksmus, kuriais eliminuojama didžiausia opozicinė frakcija iš Seimo vadovybės“.

„Dar ryte frakcija pranešė atsisakanti dalyvauti tolesniame politiniame farse, kurį kuria frakcijos pasitikėjimą praradusi Seimo vadovybė ir valdančioji dauguma. R. Karbauskis prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai įteiks artimiausiame šios komisijos posėdyje“, – sakoma partijos pareiškime.

 

Komentarai

 • Didziausias politinis farsas – pats karbauskis

  • pasijutau, kai supratau kad ne už kokią konservatorių politiką pabalsavau per seimo rinkimus

   • Atsakyti
   • Ramūnas Karbauskis, deja, teisus: spjauta ne į LVŽS, bet į juos rinkusius apie du šimtus tūkstančių rinkėjų. Naujoji liberalų sąjūdžio vadovė ir Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, matyt, dar nesuprato, kokioje žaidimų aikštelėje ji žaidžia. Viena, kai esi atsakinga tik pati už save prie šachmatų lentos, ir visa kas kita – būti atsakinga prieš rinkėjus ir prieš visos Lietuvos elektoratą. Žaisti nepažeidinėjant demokratinių žaidimų taisyklių. O juk buvo ne kartą pareikšta, kad dabar tai jau visi esantys valdžioje bus gražūs ir pūkuoti. Nepavyko jau pirmą dieną. Ir antrą taip pat.

    Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/arkadijus-vinokuras-sachas-ir-matas-saziningai-politinei-kulturai-laikas-popkornams.d?id=85784115#cxrecs_s

    • Atsakyti
    • Dešiniųjų koalicija, prižadėjusi civilizuotą politinę kultūrą ir pagarbą opozicijai, Darbo partijos atstovą V. Mazuronį skubiai paskyrė Seimo pirmininkės pavaduotoju. Taip dešinieji įmynė į demagoginio mėšlo krūvą. Vicepirmininku paskirtas asmuo yra keitęs partijas kaip kojines. Kaip reagavo TS-LKD Seimo narys Bronislavas Matelis? Prašau: „Šis politikas (V. Mazuronis, DP) TS-LKD frakcijoje vertinamas nevienareikšmiškai, bet mes sukandę dantis balsuojame už šį politiką (…)“ Nepamirškime, kad tai tas pats A. Mazuronis, kuris rėmė begėdišką amžinų rentų buvusiems Seimo nariams įstatymo projektą, o kai nepavyko jo prastumti, paskyrė prezidento A. Brazausko našlei multimilijonierei 311,11 eurų mėnesinę signataro rentą. Taip jis sugebėjo spjauti į TS-LKD akylai saugomą šventą karvę LLKS Deklaracijos signatarų atminimą. TS-LKD spjūvį prarijo ir sukando dantis.

     Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/arkadijus-vinokuras-sachas-ir-matas-saziningai-politinei-kulturai-laikas-popkornams.d?id=85784115#cxrecs_s

     • Atsakyti
 • ne pirma karta traukiasi ir vis negali pasitraukti .

  • Pritariu.

 • Buvo laikai,kai visi turėjome galvoti tik pagal komunistų partijos programą ir ne kitaip.Dabar-pagal konservatorių.Keli šimtai tūkstančių kitaip galvojančių -tai šunauja,vatnikai ir kitokie kirminai.Nors iš jų renkami visi mokesčiai.Šitame politikų žaidime palaikau Karbauskį.T.y. jo rinkėjus.Nesąžininga-netgi nusikalstama-kai teisiamos partijos ir teistos partijos nariams suteikiama viršenybė.Išvada:nesvarbu kiek prisidirbęs esi-svarbu,kad esi konservatorius arba jų rėmėjas.

  • Atsakyti
 • R.Karbauskis dėl rusiškų trąšų, savo laiku, balsavo prieš Lietuvos stojimą į NATO, prieš skalūnų dujas, prieš Hitači reaktorių. Todėl R.K. yra visiškai akivaizdi Kremliaus gangsterių tampoma marionetė. Būtina baudžiamoji byla dėl žalos atlyginimo ir kolūkinio milijonieriaus užgrobtos 30 tūkst. ha dirbamos žemės baudžiamoji nacionalizacija.

  • Nėra prasmės dabartinio ignoro seime pabarstyti trąšomis. Ne apie jas reikalai, o apie seimo statuto pataisas pačioje darbo pradžioje. Jeigu netinka toks seimas su savo ilgamečiu statutu, tai galėjo konservatoriai nekandidatuoti į jį ir pasieiškoti kitos įstaigos ir tai yra mano asmeninė nuomonė

Rodyti visus komentarus (10)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų