R. Juknevičienė ir P. Urbšys Panevėžyje vienijasi prieš korupcija įtariamą merą

R. Juknevičienė ir P. Urbšys Panevėžyje vienijasi prieš korupcija įtariamą merą

Politiniai oponentai, Seimo nariai konservatorė Rasa Juknevičienė ir buvęs valdančiosios „valstiečių“ frakcijos narys Povilas Urbšys sutarė dėl bendradarbiavimo Panevėžyje, kad nebūtų perrinktas korupcija įtariamas meras Rytis Račkauskas.

Politikai pasirašė susitarimą, kad konservatoriai per antrąjį Panevėžio miesto mero rinkimų turą rems su R. Račkausku kovojančio P. Urbšio kandidatūrą.

Paties mero teigimu, tai yra įrodymas, kad konservatoriai bei P. Urbšys nepaiso politinių įsitikinimų ir tiesiog ieško būdų užsitikrinti valdžią.

P. Urbšys BNS sakė, kad sutarimas su konservatoriais „ne iš meilės gimė, o iš bendro reikalo dirbti miestui“.

„Mes imamės atsakomybės už Panevėžį ir mes pademonstruojame, kad mūsų neveda siauri politiniai interesai, mes sugebame peržengti per savo nuoskaudas vardan bendro tikslo“, – teigė parlamentaras.

Panevėžio meru siekiantis tapti politikas tvirtino, kad jis ir konservatoriai „vertybine prasme deklaravom tą patį – skaidrumą“.

„Jei mes nesugebėsime susitelkti, tas asmuo, kuris siejamas su neskaidrumu, jis vienaip ar kitaip įtvirtins savo statusą ir svarbiausia tai bus įtvirtinta ir žmonių sąmonėje, kad jie gali rinkti tą asmenį, kuris miestą padarys savo bylos įkaitu“, – kalbėjo P. Urbšys.

Juknevičienė: nuomonė apie Urbšį nepasikeitė

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Panevėžio skyriui vadovaujanti R. Juknevičienė ne kartą yra sakiusi, kad politinę atsakomybę dėl merui R. M. Račkauskui pateiktų įtarimų korupcijos byloje turi prisiimti būtent P. Urbšys.

2015 metais R. Račkauskas Panevėžio meru išrinktas kaip P. Urbšio judėjimo „Kartu“ kandidatas, tačiau nuo pernai birželio dėl teisėsaugos įtarimų jis nušalintas nuo pareigų.

Anksčiau R. Juknevičienė teigė, kad įtarimai miesto merui yra „jokios politinės atsakomybės neturinčių komitetų darbo pasekmė“, o dėl to atsakingi ir į nuošalę turi trauktis tiek R. Račkauskas, tiek P. Urbšys.

Politikė sekmadienį BNS sakė šios nuomonės neišsižadanti, tačiau tvirtino, kad partija negali remti korupciniais nusikaltimais įtariamo kandidato.

„(…) jei jis nušalintas ateis į pirmąjį tarybos posėdį, tai jis ir prisiekti negalės. Panevėžiečiai gali išrinkti merą, kuris negalės net būti meru“, – teigė politikė.

Pasak jos, su P. Urbšiu sutarta dirbti ir valdančiojoje koalicijoje, ir opozicijoje, jeigu R. Račkauskas būtų išrinktas meru.

R. Račkauskui įtarimai dėl prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo tarnyba pateikti pernai birželį. Teisėsauga įtaria, kad Panevėžio savivaldybėje duota neteisėtų nurodymų tarnautojams, siekiant sudaryti palankias sąlygas kai kurioms įmonėms laimėti viešųjų pirkimų konkursus.

Politikas kaltinimus neigia ir kaltina buvusį ilgametį Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vadovą P. Urbšį siekiu su juo susidoroti.

Meras kaltina desperacija

R. Račkauskas pareiškė, kad konservatorių ir P. Urbšio bendradarbiavimas yra vienadienis ir rodo desperatišką siekį patekti į valdžią.

„Po pirmojo rinkimų turo rezultatų, kai rinkėjai parodė menkesnį nei bet kada pasitikėjimą ir TS-LKD, ir Povilo Urbšio judėjimu, tokio scenarijaus buvo galima tikėtis“, – teigė meras. Jo komentarą BNS perdavė R. Račkausko judėjimas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“.

„Tačiau toks aršių politinių oponentų susibičiuliavimas prisidengiant menama kova su korupcija daugiau nei aiškiai parodo rinkėjams, kad ir įsitikinimai, ir viešai deklaruojamos vertybės be skrupulų nustumiamos į šalį, kai desperatiškai bandoma rasti galimybę patekti į valdžią“, – kalbėjo R. Račkauskas.

„Panašu, kad P. Urbšiui nebetrukdo, jog su TS-LKD į tarybą pateko korupcijos byloje teisiamas Vitalijus Satkevičius, o TS-LKD gali dirbti su tuo, kuris jų Panevėžio skyrių ir skyriaus pirmininkę ne kartą yra išvadinęs pačiais spalvingiausiais epitetais“, – pridūrė jis.

V. Satkevičius kaltinamas Lietuvos krepšinio federacijos byloje. Vilniaus apygardos teismas pernai spalį jį ir kitus kaltinamuosius išteisino, tačiau nuosprendį prokuratūra apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui.

Per pirmąjį rinkimų turą R. Račkauskas surinko 28,6 proc. balsų, o P. Urbšys – 18 procentų. Konservatorių kandidatė Indiana Grigienė liko trečioje vietoje, už ją balsavo 15 proc. rinkėjų.

R. Račkausko rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“ iškovojo aštuonis mandatus savivaldybės taryboje, konservatoriai – penkis, P. Urbšio komitetas „Kurkime jaukų miestą KARTU“ – keturis mandatus. Dar tris mandatus gavo „valstiečiai“, po du mandatus – socialdemokratai, liberalai ir Žaliųjų partija.

Antrasis merų rinkimų turas vyks kovo 17 dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

 • toks tokį pažino ir prie bonkos pavadino…

  • Kaip Rackauskui sitiek prisisikus, negeda saves rinkejams brukti ???

   • Atsakyti
   • labai prasau KONKRECIAI ivardykite ,ka ir kur prisisiko anot jusu rackauskas, prasom papunkciui, kada eme, kiek ir is ko eme, kokio dydzio kysiai buvo mokami, kas dar dalyvavo kartu sitoje amziaus vagysteje, prasom ivardyk, ar tik sugebi kitus tepti tuo kuo pats esi issitepliojes

    • Pritariu įvardyk, tik tokie , kokie yra patys, pagarbą Urbšiui ir gali reikšti. O ta materėlė, jei nori padėti draugui, galėtų eiti prie mokyklų patikrinti ar visi mokiniai prisisegę komjaunuolio ženklelius ir paprašyti, kad palaikytų ją. Tikrai padėtų.

     • tu debilas?

    • Įvardins teismas. Lygiai taip pat įvardins, kaltas ar nekaltas. Tačiau ne mero pareigas einant tokius dalykus aiškintis. Miestiečiai, siūlau nenuleisti mero pareigų žemiau plintuso – jas einantis asmuo neturi po teismus dėl korupcinių nusikaltimų vaikščioti. Susitvarkyk – tada prašau ir kandidatuok.

     • tomai pasiskaityk lt konstitucija ir baudziamajai kodeksa, kadangi tavo komentarai tie patys ,pakartosiu, ZMOGUS NEKALTAS, KOL TEISMAS NEIRODO JO KALTES, iki tol niekas niekam irodyneti neprivalo, ir kandidatuoti gali ramia sazine, na prakiso tavomylimo koncervai rinkimus, prakiso , ramiai apsiramink, ir nebekertok savo komentaru

     • Man nereikia kartoti – aš ir neteigiu, kad kaltas,o jei sąžinės neturi, tai ji visada rami. Esu ramus, nes nesu koks, kaip vadini koncervų, fanatikas. Dar ramesnis, kad gyvenu laisvoje šalyje ir galiu rwikšti savo nuomonę, taip kad neaiškink, ką man daryti. Atsakyk sau į vieną klausimą:ar laikytum savo pinigus banke, kurio vadovas yra įtariamas sunkiais korupciniais nusikaltimais? Atsakymas – ne, nes toks vadovas tą pačią dieną būtų išmestas iš darbo, kai būtų pareikšti kaltinimai. Kodėl miestas gali tokiam mėšle tada gyventi. Garbink savo dučę ir toliau…

     • pritariu Tomui

     • Visų pirma, ne Tomas, o moteris. Gal – „Toma“. Klausimas jai: ką darytumėte, kai po nakties vis rastumėte savo miegamojo langą apkrėstą mėšlu? Nežinote, už ką. Kas… Teisėsaugai rašote laiškus kas rytą. Jie imituoja paiešką, o gal iš tikrųjų bando surasti aktyvistą… Jei esate tokia principinga, galėtumėte persikraustyti…
      Ko nutilote? Taigi – veikite. Kraustykitės kitur, į kitą butą, namą… O gal nesijaučiate nusikaltusi arba susipykusi, arba nesate verta tokios nežinomųjų reakcijos? Tai, sakykit, kodėl meras turėtų jaustis kaltas, jei taip nėra? Prisiimti fantazijas tų žmonių, kurie kuriasi savo gerbūvį kitų sąskaita? „Toma“, norėtumėt, kad taip vyktų Jūsų sąskaita?

     • Nelabai supratau logikos mane moterim pavadint. Jei teisėsaugą sulyginate su mėšlo mėtytojais, nelabai turiu ką pridurti. Bet tuo ir nuostabi laisva šalis -jūs balsuojate kaip jums tinka, aš balsuoju kaip man tinka. Sėkmės.

     • Ir kodėl man atrodo, kad koncervatorių plane Urbšiui seniai patikėta svarbi funkcija nustumti impozantiškus senojo flango asmenis kaip Matuzas, Degutienė tam, kad atsilaisvintų erdvės jaunajai kartai su anūku priešakyje? Ar sinchronas būna atsitiktinis? Kodėl prieš Ramūną stojo taip pat aršiai kaip prieš Matuzą?

     • Peržiūrėjau vasaros, rudens, žiemos Tarybos posėdžius – visuose dalyvauja Račkauskas.
      Ar Juknevičienė tyčia žmones klaidina, ar akinių jai stipriai reikia?

     • Kodėl vienijasi Urbšys ir Juknevičienė? Rinkimuose tai dalyvavo Indiana. Kodėl vienybėn nestoja Indiana Grigienė? Ar Seimo nariai su mažesniais už save mažiau ir rečiau pasikalba?

     • Abu labu šitokio brandaus amžiaus ir vis iš išskaičiavimo…
      …iš reikalo…

     • ledynmetis ateina…

     • sąstingio ženklai akivaizdūs

     • Seimūnų mačas Panevėžio žemelėje…
      Ir kuo mes prasikaltome, kodėl mes tokie nelaimingi?

     • tai va kodėl anūkas savo kalbose vis pasikartoja apie Panevėžio rinkimus!

     • pritariu, puikus komentaras…!!!

    • Paskaicius komentarus jauciamas rackauskininku stovykloje pasimetimas, visi issigando, kad nebeisrinkus rackausko kysiu nebegales imti…

     • Nereikia mums intrigantu Panevezyje

     • Kyšio tai nebuvo, bet buvo gal 20 eurų daugiau permokėta patikimesnei įmonei. Štai toks kyšis.Savivaldybėje visi supranta kas užmetėtą kabliuką Račkauską nustumti ir pačiam atsisėsti. Ne melagiams, ne intrigantams.

   • Tai gal kortas – ant stalo?Turi tas kortas? Ne? Tai tada ir esi ta tepli ir smirdanti medžiaga, kurią mėgsti į šonus svaidyti!

   • Šimtmečio bruderšaftas!

    • milemiumo bruderšaftas 🙂

     • Atsakyti
     • Su ilgu išlaikymu ar tik pakštelėjimas iki pirmadienio paryčių?
      Kokios pareigos tame bruderšafte numatytos Leliukui? Po kiek laiko Urbšys nutrauks su tuos bičiulystės saitus? Kada patrauks? Kartu??

     • Žaisliukų įvairovę garantuojam!

   • Ir vėl Indianai atsarginių suolelis?

   • Pabūk mažesnis, pabučiuok tėveliui Povilui rankelę…

   • vaikšto kad Leliukas taip pat tinka Urbšiui į draugus nuo dabar

   • Rackauskui itarimai dar nera ikalciai ir irodymai, o prokuraturos atliekamame ikiteisminiame tyrime del Urbsio kad jis nesilaike prievples nekalbeti apie tyrima tai faktu yra pakankamai, tai kaltinimai ir kaltes irodymai yra aiskus. Kodel apie Urbsio laukianti teisma niekas nekalba ir neprisimena?

    • Atsakyti
    • … po menesio kito ir sugris valdyti konservatoriai paties Urbsio mielasirdingai rankele prilaiminti…

   • tik vieno nesuprantu: visada užkulisiai būdavo tvarkomi tyliai, o šįkart rėkia kiek tik gali raštu ir žodžiu. Ką tai rodo? Gąsdinimas tapęs įpročiu ar desperacija beribė??

    • Atsakyti
  • Kovo 20 dieną (PIRMĄ TREČIADIENĮ PO RINKIMŲ) pasibaigs Račkausko nušalinimo terminas – va todėl oponentai ir verčiasi per galvą iki negaliu. Kad tik spėtų pakenkti, kol gali kenkti.

   • Trečioj dienoj po rinkimų?
    Konstrukcija aiški.

    • Balsavau už komietetinį Urbšį, o gaunu konservatorės benefisą! Kur aplodismentai man, tam senam gi nenuovokai kvailiui????????????????????

     • Kai Uršys užlies chaosu savivaldą, tada prisiims atsakomybę už pokyčius Europarlamente? Angliškai ar vokiškai?

   • man ir gėda, ir sarmata…
    Trijų dienų po rinkimų nebepalaukti ir žmogų taip purvais drabstyti – vertybių ,,sergėtojai“ fariziejiški tik šitaip gali.

   • Akis atvėrei, AČIŪ.

 • Politika yra kompromisų menas

  • Ko gero vienintelis ir konkretus Rackausko nuveiktas darbas per visa kadencija yra keli maisai siuksliu, surinktu per visuomenine akcija Darom. Kitu, konkreciu miesto labui atliktu darbu, horizonte nesimato.

   • Stebėtojau, puikiai žinote, kad šiukšlių rinkimą Darom organizavo baltos pirštinės ir tiek baltų pirštinių organizatorius užsidirbo, kad reikėjo bėgti daryti savo verslo, prie ko čia Račkauskas

   • per 4 metus sita anot jusu apsivogusi valdzia miesto skola ,kuria paliko jusu mylimi koncervai nuo 25 MILIJONU, sumazino iki 5 MILIJONU, jokiu darbu daugiau ir net nereiketu, panaikinta 20 SKOLA, ir miestas salia to tikrai buvo tvarkomas , bet jum fanatikam sito nesuprasti

    • Atsakyti
  • Prostitucija – irgi savotiškas menas.

 • Išsirinkti Urbšį būtų labai įdomu, bet tai tikriausiai prilygtų namo padegimiui ir žiūrėjimo kaip tas gaisras išsirutulios. Gal geriau neleiskim sudeginti Panevėžio

 • Negali savivaldybe buti kysininku prieglauda.

  • Atsakyti
  • Davei, matei?

 • „(…) jei jis nušalintas ateis į pirmąjį tarybos posėdį, tai jis ir prisiekti negalės. Panevėžiečiai gali išrinkti merą, kuris negalės net būti meru“, – teigė politikė.
  .. Pasak jos, su P. Urbšiu sutarta dirbti ir valdančiojoje koalicijoje, ir opozicijoje, jeigu R. Račkauskas būtų išrinktas meru.
  Du teiginiai,kurie apsoliuciai priestarauja vienas kitam:vienu atveju negales buti meru,kitu atveju jei Rackauskas taps meru, teks dirbti opozicijoje.
  Gal uztenka pudrinti zmonems smegenis

  • Ne tik matykite, bet ir supraakite tekstą. Sakoma“jei jis nušalintas ateis…“. Vadinasi jei ateis nenušalintas, tai viskas kaip ir ok, o tai jau priklauso turbūt tik nuo teismo. Žodžiu susitarė dirbti išvien, ar pozicijoj ar opozicijoj. Kas ką jums pudrina?

  • Ir dabar gi dalyvauja visuose tarybos posėdžiuose, nes turi tam teisę, kurios joks teismas neatėmė ir negali atimti.
   Kam reikia meluoti????????????????????

   • Tai galės posėdyje dalyvauti, nieks nedraudžia. Kalba eina apie mero pareigas.

 • Prieš komentuodamas pasidomėk, kad V.Satkevičius yra kaltinamas ne korupciniais nusikaltimais, o netinkamu pareigų atlikimu. Nors greičiausiai žinai, tik meluoji ir klaidini žmones eilinį sykį.

  • Atsakyti
 • Toks tokį pažino, vadinas viskas tvarkoje, viena darbuojasi Europos lygmenyje, kitas Respublikos.Abu tale-
  ntingi,sąžiningi gina savo nuomones ir kodėl jiems nedirbus kartu.Dirbkite kartu, mes miestelėnai paremsime..

 • Palaikome Povila +++ +++ +++

  • Atsakyti
  • o kas povilui atsitiko , kad ji jau palaikyti reikia, ar nebepastovi ,kas cia insultas ar kita liga,

 • Toks susivienijimas man kvepia prostitucija. Desperatiškai bando griebtis nujraujavę konservai bet kokia kaina su bet kuo savo kąsnio. Čia jau nebe už miestą, o prieš. Įsivaizduokit koks gi vieningas darbas bus 4m.komandoje vienas kito nekenčiančių partnerių. Galvokit žmonės ką darot. Kol jie bandys savo tiesas įrodinėt miestas kentės. Turi Urbšys svarbesnes ir galingesnes pareigas seime, ten jį žmonės išrinko ir ten dar jam liko 2 metai

  • Atsakyti
  • p. Račkauskas daugumos neturi, jei laimės taip pat turės sudaryti koaliciją su partneriais. Ar tai irgi vadinsite prostitucija? Kodėl nusprendėte, kad įtariamas korupciniais nusikaltimais yra už miestą, o visi kiti – prieš? Nesudievinkite.

   • Atsakyti
 • Rackauskas nestabdydamas von nuo lovio, Panevezys atsinaujina skaidriai, be korupcijos.

 • Jau devyni mėnesiai nevaldo mykoliukas miesto tai ir dar 4 metus nevaldys, nes bus nušalintas.

  • čia jau tikrai taip gali būti…!

   • Atsakyti
 • Nušalintas ir subūręs savo komitetą iš „vertingų bendražygių „?Drįstu abejoti.O įvertinus jo vicemerus, kurie už jį valdė visus nušalinimo mėnesius, panašu, kad konservatoriai miesto valdymo įtakos „neprarado“. Bet kuriuo atveju, vienas nušalinto mero pavaduotojas, kuris tiesiog “ visur palaiko jį, net į Japoniją išsiuntė“-konservatorius.Imkime kitą varžovą, štai atvirai opozicija (ar tikrai, opozicija?)jį palaikys, sudarydami „palaikymo laikotarpį „?Šita situacija, kai abu kandidatai “ kažkuo įtariami“iki antro turo, tai pasijuokimas iš miesto balsuojančių. Ir ne kitaip. Nenuostabu, kad vieni tai suprato per pirmą turą balsavimo, antri, pvz.aš dabar jau pradedu tai suprasti.Ir man nebepatinka ką matau politiniame išsidėstyme ar būsimame išdėstyme savivaldybėje!Kaip ir vienodai turėtų būti kokiais ten „ginklais kausis, patekę,ar išsilaikęs valdžioje „,bet,panašu,nelengvas laikotarpis dėl tokių įvykių,vistiek ne į naudą miestui. Su teisėsauga „susidėję koalicijoje“ ir teisėsaugos noru“, balsuoti teks ne už konkrečius šiuo du kandidatus, nes panašu, valdymas jiems apkars, o už teisėsaugos scenarijų. Argi tai teisėta?!! Kas iš mūsų atvirai juokiasi, kad dar balsuoti einame, nesitikėdami jokio stabilumo savivaldybėje???

  • Atsakyti
 • Už miesto tvarkymą skaidriai,neklimstant į abejotinus sandorius.Už gerb.Povilą Urbšį aš balsuosiu ,kviečiu ir Jus už jį pabalsuoti.

 • Kas gali būti blogiau Panevėžiui kaip P.Urbšio ir konservatorių valdymas. Jau geriau įtariamasis, nes pagal LR Konstituciją kaltumą nustato tik teismas. Kol nėra apkaltinamojo nuosprendžio Račkauskas nekaltas. Visi žinom ko verti Panevėžio STT įtarimai 🙂

 • koncervu valdomas miestas sedejo baloje kaip ir lt kai jukneviciene buvo krasto apsaugos ministere, [paklauskit karininku apie jos miniteriavimus,baisuma]babyte jaucia kad seime jos dienos suskaiciuotos tai atvyko i panevezi musu mokyti kaip gyventi, o poviliu tai beliko tik su koncervais detis, seime su visom partijos jau sisidraske , nes jis gi kompromisu meistras))))) kas nesutinka su jo nuomone tas pasidaro asmeniniu priesu, sileikis politikas perejunas siauruko vadybininkas girtas su dviraciu avarijas dare-pas koncervus, didysis seimunas per kadencija seime nenuveikes miestui nieko MATELIS, panevezyje pas koncervus , dabar dar poviliukas su koncervu fabriku koalicinasi, gal koncervai dar darbo partijos ir ismestus socdemus susirinkit, bus super komplektas, ar cia del vitaliko vicemero posto sita koalicija, nes zmogus gi be darbo, toks specialistas o darbo ner, tai 100 proc i vicemerus sita persona stums, aciu jau geriau uz architekta pabalsuosiu nei uz vazelininius politikus ir ju koalicijas

  • kaip garžu, vazelininiai politikai, matelis, uršys ėjo su valstiečiais, o kai tie spyrė į užpakalį ir raselė ėmė patikti. Gėda ir skaityti tokius komentarus, kurie palaiko poviliuką. Kaip greitai pamiršo matuzo ir satkevičiaus darbelius.

 • Baisiau nebūna: ponia Neapykanta su Ponu Pykčiu.

  • kai įtariamas ir dėl to nušalintas, o įstatymai tokie, kad galima vėl pretenduoti į tą kėdę, nuo kurios esi nušalintas… Gaila tų naivių žmonių, kai kai kas iš jų to palaikymo tyliai juokiasi…O pyktį lieja tik galimai korupciją įtariamo palyda, deja..

 • Mano galva,tai visus prisiplakėlius reikėtų vyti lapų grėbti.Tiek Urbšys,tiek Matelis prisiplakė prie valstiečių-todėl jais patikėję žmonės juos išrinko.O pasirodo prasitrynė tikri „vaikštinėtojai“. Braunasi prie kiekvieno kampo už kurio gali gardesnį kąsnį gauti.Jei Urbšys išrinktas į Seimą-tai tegul ten ir atidirba dorai.Ir nėr ko čia panevėžiečiams nurodinėti-kaip jie turi gyventi,ką jie turi rinkti.O panelei iš Tiltagalių-eik rinkti vaistažolių ir pomidorų auginti.

  • Atsakyti
 • Kažkada, o tai buvo 1940 metų vasara, susivienijo sniečkus, peleckis su Stalino galvažudžiais ir skelbė jie Lietuvai bei pasauliui,kad atėjo gelbėti lietuvių liaudies. Kaip jie mus gelbėjo – žinome.Štai dabar vėl gelbėtojai išlindo. Tik šį kartą jų planai kuklesni -gelbės Panevėžį , o lozungai tai tie patys „Dėl panevėžiečių gerovės. Dėl“gelbėtojų“gebėjimų mus išgelbėti -konservatoriai daug metų kuitėsi, bet nedirbo valdžioje ir sugebėjo miestą paskolinti virš 25 milijonų eurų (gal galite papasakoti kur padėjote tokius pinigus).Čia viena iš rimtesnių priežasčių kodėl panevėžiečiams ši partija tapo nepatikima.Na, o politinis nevykėlis -povilas urbšys(atleiskite už gramatines klaidas),turėjęs didžiausias galimybes tapti reikšmingu valstybės lygio politiku,deja,siekdamas savo egoistinių tikslų, buvo nublokštas į politinį užribį.O noras būti valdžioje niekur neprapuolė- beliko viena galimybė-Panevėžio mero postas,o vienintelė rimta kliūtis buvo tik Rytis Račkauskas. povilui urbšiui visiškai nesvarbu, kad tai bendražygis,jis ,dėl nesveiko noro būti valdžioje,bet kam perkas gerklę, todėl ir buvo sukurpta byla,kuri iki rinkimų pabaigos, žinoma, kad nebus baigta,nes tada ir išaiškės, kas ir dėl ko tai pradėjo. Kviečiu visus į rinkimus.

  • Atsakyti
 • Prieš 5 metus: „Ai pamėginsiu pabūti seimūnu!“ Prieš metus:„Ai nieko neišėjo. Panevėžiečius apdurninau, Karbauskį jiems įkišau, Matelį irgi, Širinskienę ir tą į seimą įkišau, su visais susipliekiau, miestui nieko gero nepadariau. Bet liko ne tiek daug laiko, gal pabūti meru? Žinant panevėžiečių naivumą, kodėl nepabandžius? Politikoje prostitucijos nėra, čia ji vadinama kompromisų menu. Žinai, ką, Račkauskai, dabar aš būsiu meru, jei norėsi būti vice, galėsi. Tu gi nieko neprarandi, vis tiek aš tave atvedžiau… Ach tu man priešiniesi??? Aš surasiu priemonių, ne kartą tai dariau“. Prieš kelias dienas: „A visai nieko ta moteriškė (leksika pakeista)! Tikslas pateisina priemones, sakė klasikas.Tegu. Vis tik nematys konservai valdžios. Išdurti – nebe naujiena!“

  • Atsakyti
 • Kai priešininką padaro priešu ir perkreiptais nuo pykčio veidais kalba apie meilę miestui- tiesiog sunku tikėti. Manau Raćkauskui tik į naudą toks“susivienijimas“

 • kas užkeikė Panevėžį, kad taip nesiseka su merais? Gal Vitaliukas galėtų mišias užpirkti.

 • Gerbiamas P.Urbšys – sąžiningas Lietuvos pilietis. Tikiu, kad būdamas Panevėžio meru, įgalins miestiečius valdyti miestą per bendruomenes. O visi komentarai kažkodėl krypsta į asmeniškumus ir įžeidinėjimus. Gėda skaityti

  • ,,Įgalins miestiečius miestą valdyti“ – ar girdite, ką ši mantra pasako? Lygiai nulį. Arba procesą, kaip Savivaldybių ir valstybės valdymo komiteto pirmininkas Urbšys ėmė ir savu noru pasitraukė, kad kitą asmenį įgalintų komitetui vadovauti, o paskui prieš 2 metus ketina iš seimo į merus pereiti. Jeigu netaps meru – tai seime pasiliks. Oho užmojai, oho tikslai, oho metodai.

   • Atsakyti
  • ties kuria vieta izvelgi sazine?

 • Tik ne mentai ir saugumiečiai valdžioj.Baisu

 • ryciukas turbut is laimes dabar sokineja, nes urbsys sau mirtina kulka sove. Nei vienas normalus panevezietis nebebalsuos uz urbsi nes tas susidejo su panevezio pseudo karaliene jukneviciene ir jos princese grigiene is sudegusiu rumu. o juk visai neseniai, kelios savaites pries rinkimus jukneviciene riejosi su urbsiu tremtiniu susitikime… kaip greit keiciasi nuomones 🙂

  • Atsakyti
 • Skaitai komentarus, ir supranti, kokie išrinktieji su Račkausku rašo, tai jo komanda, siaubas, ŽMONĖS PANEVEŽIEČIAI, susimąstykite ką turėjote 4 metus išrinkę, BŪTINA keisti valdžią, nes iš komentarų nepagarbos supranti kas lauks, jei nepasikeis valdžia.

  • Labai teisingas komentaras. Nelieka jokio žmogiškojo padorumo ir savigarbos. Tokia agitacija oponentui ypač naudinga ir reikalinga. Ji tikrai padės apsispręsti dar neapsisprendusiems. Pirmyn.

 • Manau, kad po tokios sąjungos su Rasyte garantuotas Urbšio pralaimėjimas.

 • jokių urbšių su juknevičienėmis, visi kaimynai, kolegos ir bendradarbiai už Račkauską !

  • Atsakyti
 • gražių paveiksliukų galerija:

  liaudiesmenas.livejournal.com

  • Atsakyti
 • BALSUOKIME TIK UŽ POVILĄ URBŠĮ !!!
  …račkauskas, gal užteks, jau prisidirbai užtektinai, būtų gėda miestui, jei sakykime išrenka tamstą, o pareigų atlikti negali, nes esi GĖDINGAI nušalintas nuo šių mero pareigų, kol nesibaigs visas šis procesas… užteks jau šito cirko .. GĖDA…! … laikas užleisti kitiems…!!!

  • Atsakyti
 • Taip,pritariu.Mirtinas šūvis Povilui. ….

 • Kažkaip tai įdomiai čia gaunasi. Kažkada Radviliškio rajono merui konservatoriui buvo pareikšti įtarimai, išteisino ir vėl dabar išrinko meru. Gal pirma reikia sulaukti teismo sprendimo , o dabar vien plepalai.

  • Minimam Radviliškio merui įtarimai pareikšti 2011 metų gruodį. Iš pareigų jis pasitraukė 2012 m. vasarį. Taip, labai geras pavyzdys Mykolui.

 • proto užtemimas

 • Povilas nebejaučia Panevėžio pulso. Jis aiškiai nesupranta, kad ta ponia iš Tiltagalių miesto žmonėms kelia tiesiog niežulį. Su ja susidėjai – persišovei sau koją.

  • Skestantis ir siaudo griebiasi, o Vilniuje skesti laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai nefasonas.

 • Vis dėlto geriau architektas Račkauskas negu seklys morka – Urbšys.

Rodyti visus komentarus (91)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų