DELFI nuotr.

Pusė sulaikytųjų dėl riaušių – bedarbiai, trečdalis – teisti

Pusė sulaikytųjų dėl riaušių – bedarbiai, trečdalis – teisti

Pusė sulaikytųjų dėl riaušių prie Seimo yra bedarbiai, trečdalis – teisti, sako Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

„10 yra su teistumu, ikiteisminiai tyrimai pakankamai įvairūs: sukčiavimas, smurtas artimoje aplinkoje, viešosios tvarkos pažeidimas, vairavimas esant neblaiviam. Dalis nusikalstamų veikų įvykdytos ne Lietuvoje“, – LRT televizijos laidoje „Dienos tema“ trečiadienį sakė R. Požėla.

„Dar įdomus dalykas, kad 9 iš 26 yra moterys, 13 iš 26 yra užsiregistravę Užimtumo tarnyboje“, – pridūrė jis.

Apie 5 tūkst. žmonių antradienį buvo susirinkę į sankcionuotą mitingą prie Seimo Vilniuje protestuoti prieš Vyriausybės planuojamus ribojimus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.

Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio Seimo kiemo. Pareigūnams ėmus juos atitraukti nuo pastato, kilo riaušės – į pareigūnus mėtyti buteliai, signalinės raketos, prieš protestuotojus panaudotos ašarinės dujos. Įvykio metu nukentėjo 18 pareigūnų.

Dėl riaušių pradėtas ikiteisminis tyrimas, sulaikyti 26 žmonės.

Pasak policijos generalinio komisaro, sulaikytųjų skaičius dar gali išaugti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Tokie daro betvarkes ne tik prie Seimo.

  • o kiek seime yra teistu,pazeidusiu istatymus!!!!!!!!! uz greicio virsijima!!!! uz girtuma!!!!!!!

  • Iš reportažų, nuotraukų matosi banditėliai, Vyrai tai kaip vyrai, bet moterys , kurios privalėtu būti šeimoj ir jos valkatauja iki vėlumos. Kažkaip gėda už lietuves.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų