Pristatytas Panevėžio rajono virtualus žemėlapis

Pristatytas Panevėžio rajono virtualus žemėlapis

Geriau pažinti Panevėžio rajoną ir jo istoriją, aplankyti žymiausias vietas ir objektus, susipažinti      su iškiliausiomis istorinėmis bei dabarties asmenybėmis ir jų kūryba jau galima neiškeliant kojos iš namų.

Leistis į tokią pažintinę virtualią kelionę galimybę suteikia Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos tinklapyje skelbiamas interaktyvus lankytinų vietų žemėlapis.

Panaudojant naujausius IT sprendimus šis šiuolaikiškas edukacinis produktas sukurtas Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įgyvendinant projektą ,,Atrask, pažink, dalyvauk: Panevėžio krašto kūrėjai interaktyvioje kelionėje“.

Atsižvelgiant į informacinių technologijų naujovėmis besinaudojančių žmonių poreikius bei aktyviausiai naudojamas priemones, sukurtas produktas pritaikytas ir mobiliesiems įrenginiams. Nuskenavus QR kodą, lankytojo mobiliajame telefone ar planšetėje virtualus gidas, naudodamas vaizdo, garso ir 360 laipsnių virtualias nuotraukas arba 360 laipsnių virtualią filmuotą medžiagą, supažindina su Panevėžio rajono įžymybėmis.

Interaktyvus žemėlapis ir visa informacija patalpinta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Komentarai

  • Puiku! G.Petkevičaitės- Bitės bibliotekos Vaikų skyriaus puiki idėja ETNO KILIMAS, projektas, pristatytas šalies bibliotekoms įkvėpė kolegas kurti analogus plėsti, dalintis.
    Sėkmės!

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų