Pristatytas naujo Panevėžio baseino architektūrinių idėjų konkursas

Pristatytas naujo Panevėžio baseino architektūrinių idėjų konkursas

„Aukštaitijos“ sporto komplekse vyko Panevėžio miesto savivaldybės paskelbto naujo baseino architektūrinių idėjų atvirojo konkurso informacinis susitikimas. Daugiau nei 20 architektų pristatytos konkurso sąlygos, reikalavimai projektams.

Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė pabrėžė sporto objekto svarbą Panevėžio miestui, papasakojo apie procesą, paragino architektus dalyvauti konkurse ir sukurti kokybišką, modernų, patrauklų objektą.

Pirkimų sąlygas pristatė įmonių „Mash Studio“ ir „mmap.“, atsakingų už viešojo pirkimo administravimą, atstovai. Apžvelgtas projekto ir teritorijos kontekstas, būtinumas miestui, pateikta urbanistinė analizė, atnaujintas Panevėžio trimatės realybės modelis – šį naudos ekspertų komisija, vertindama gautus pasiūlymus ir pristatydama visuomenei.

Daugiau nei 20 architektų pristatytos konkurso sąlygos, reikalavimai projektams.

Naują baseiną Savivaldybė suplanavo įrengti rekonstruojant „Aukštaitijos“ sporto kompleksą. Jis turėtų būti 50 m ilgio, 10 takelių baseino, atitikti tarptautinius FINA standartus. Šalia turėtų atsirasti SPA zona, sporto salės, kineziterapijos kambariai ir kt. patalpos.

Skaičiuojama, kad naujasis objektas kainuotų apie 15 mln. Eur.

Paskelbtu konkursu siekiama išrinkti geriausią architektūrinį sprendinį, su jo autoriumi sudaryti techninio projekto ir jo vykdymo priežiūros sutartį.

Konkursui projektai teikiami iki spalio 30 d.

Daugiau informacijos – www.paneveziobaseinas.lt.

Komentarai

  • Respects

  • Visi savo snukius parode ir vadinas bus anoniminis konkursas? Nebejuokinkit tas baseinas senai suprojektuotas.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų