Prisigėręs šokdino pareigūnus pranešinėdamas apie sprogmenis

Prisigėręs šokdino pareigūnus pranešinėdamas apie sprogmenis

Prisigėręs dvidešimtmetis davė valią savo fantazijai, skambinėdamas Bendrajam pagalbos centrui ir ištisai pranešinėdamas apie neva užminuotus objektus.

Sekmadienį 16 val. 8 min. bendruoju pagalbos telefonu 112 gautas neprisistačiusio asmens pranešimas, kad Panevėžio rajone, Daukniūnų kaime bus susprogdintas namas.
Policijos pareigūnai išlėkė nurodytu adresu, tačiau atvykę į Daukniūnus nieko įtartino nerado.
Pradėjus aiškintis, kas vyksta, ėmė vertis komedijos žanro verta situacija.
Paaiškėjo, kad Bendrajam pagalbos centrui skambinęs vyriškis pasakojo, neva jo nurodytas asmuo grasina susprogdinti namą. Negana to, jis padiktavo ir niekšo telefono numerį. Įdomiausia, kaip vėliau paaiškėjo, kad jokio niekšo nebuvo, o skambinęs vyras padiktavo savo paties numerį.
„Tikriausiai žmogus manė, kad BPC nemato telefono, iš kurio skambinama, numerio“, – spėja Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė.
Pareigūnams besiaiškinant, kas dedasi, BPC apie 17 val. 35 min. iš to paties telefono numerio vėl sulaukė pranešimo apie sprogmenį. Šį kartą pranešta, jog užminuota kaimo biblioteka.
Pranešėjas tiek įsismagino, jog dar po 10-ies minučių informavo apie dar vieną sprogmenį to paties kaimo kitame name.
Žaidimai baigėsi, kai pas skambinėtoją prisistatė policijos pareigūnai.
Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Kvailystes krėtusiam dvidešimtmečiui nustatytas 1,55 prom. girtumas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl melagingo pranešimo apie visuomenei gresiantį pavojų. Už tokį nusikaltimą baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
Įkliuvęs vyrukas teisinosi, jog kvailystes krėtė apsvaigęs nuo alkoholio.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų