Prisiekė naujas pareigūnas

Prisiekė naujas pareigūnas

Kovo 5 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate priesaikos žodžius ištarė naujas pareigūnas Valentinas Pupšys.

Tapti policininku jis svajojo nuo vaikystės, tad kryptingai siekė savo tikslo, intensyviai sportavo, o baigęs mokyklą įstojo į Mykolo Romerio universitetą. Valentinas pasakojo, kad puikiai žinojo, koks sudėtingas ir rizikingas šis darbas, tačiau savęs neįsivaizdavo kitoje srityje. Tiek studijų metu, tiek šiandien tardamas priesaikos žodžius, pareigūnas nė karto nesudvejojo dėl savo pasirinkto kelio.

Valentino tėtis dirbo policijos pareigūnu, todėl nei šeimos, nei draugų, jo pasirinkimas sekti tėvo pėdomis, nenustebino. „Visada didžiavausi savo tėčiu, jis mano vyro idealas, sulaukiau iš jo vertingų partarimų ir palaikymo. Taip pat, manau, kad tarnybai esu tinkamai pasiruošęs ne tik reikalingomis žiniomis, fiziniu pasirengimu, bet ir psichologiškai, nes nuo pat mažų dienų žinojau ir domėjausi su kokiais sunkumais ir iššūkiais susiduria šios profesijos žmonės“ – pasakojo pareigūnas.

Valentinas dirbs Rokiškio policijos komisariate, šiame mieste jis ir užaugo, tad džiaugiasi, kad tarnaus savo mylimme ir gerai pažįstamame krašte, kur galės padėti žmonėms ir prisidėti prie saugumo užtikrinimo.

Pasižadėjusį ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti visuomenės interesus policijos pareigūną sveikino Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis džiaugėsi tvirtu apsisprendimu, ryžtu ir noru ginti, saugoti, padėti. Linkėjo atsakingos tarnybos, mėgti savo profesiją, tikėti tuo, ką daro.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų