Priešnuodis socialiniams tinklams – saldainiai

Priešnuodis socialiniams tinklams – saldainiai

Šokiruojantys vaizdai ant tabako gaminių pakelių sukurti atgrasyti nuo priklausomybės įtraukti dūmą. O panevėžietis sumanė būdą, kaip įnikusiuosius į socialinius tinklus iš virtualaus gyvenimo sugrąžinti į realybę.

Nors sakoma, kad laikas – pinigai, o greitėjant gyvenimo tempui kiekviena laisva minutė virsta prabanga, visgi bent dvi tris valandas per dieną praleidžiama socialiniuose tinkluose. Tokius tyrimo duomenis pateikia grafikos dizaineris iš Panevėžio Jonas Misiūnas, sugalvojęs saldų priešnuodį šiai grėsmingai dabartinės visuomenės epidemijai sustabdyti. Dailės akademijos magistrantas sukūrė saldainius, kurių originalios pakuotės turėtų nors trumpam priversti išjungti „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ programėles.

Socialiniuose tinkluose praleidžiame daugybę laiko, tampame priklausomi nuo tokios veiklos, norime jos vis daugiau ir niekaip nepasisotiname. Bet tokia elgsena vis dar nėra laikoma problema. Per mažai kalbama, kokią žalą daro nuolatinis naršymas internete stebint naujus pranešimus, sekant kiekvieną mygtuko „patinka“ paspaudimą“, – sako iš Panevėžio kilęs ir šiuo metu Vilniuje gyvenantis vizualiųjų komunikacijų dizaino specialistas J. Misiūnas.

Visą straipsnį skaitykite liepos 24 dienos (trečiadienio) Panevėžio dienraštyje „Sekundė“.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų