G. Kartano nuotr.

Prieš Vėlines moksleiviai ir savanoriai tvarkė miesto kapines

Prieš Vėlines moksleiviai ir savanoriai tvarkė miesto kapines

Artėjant rimties ir susikaupimo metui – Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms – Panevėžio miesto savivaldybė pasiūlė moksleiviams dalyvauti kapinių tvarkymo iniciatyvoje – sutvarkyti apleistus kapus, teritoriją.

Šiemet į tradicinę iniciatyvą įsitraukė vaikai iš 11 ugdymo įstaigų, taip pat savanoriai. AB „Panevėžio specialus autotransportas“ pasirūpino darbui reikalingomis priemonėmis, išvežė surinktus lapus.
Šią savaitę Panevėžio miesto moksleiviai grėbė, rinko lapus Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijos senosiose, Kristaus Karaliaus katedros ir Stačiatikių (provoslavų) kapinėse.
Prie šios gražios iniciatyvos prisidėjo – „Minties“, Juozo Balčikonio, Vytauto Žemkalnio, Juozo Miltinio gimnazijų, „Ąžuolo“, „Saulėtekio“, „Vilties“, „Žemynos“, „Vyturio“ progimnazijų, Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos, „Šviesos“ ugdymo centro mokiniai ir savanoriai iš Lietuvos Raudonojo kryžiaus bei vaikų tėveliai.
Dėkojame visiems iniciatyviems mokytojams, paskatinusiems vaikus darbais pagerbti išėjusiųjų atmintį, vaikams, jų tėveliams ir savanoriams, kurie nepabijojo blogo oro ir rado laiko geriems darbams.

Galerija

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų