(BNS nuotr.)

Prieš šventes ilgapirščiai apsirūpino saldainiais

Prieš šventes ilgapirščiai apsirūpino saldainiais

Liepos 6-ąją kai kurie panevėžiečiai šventė ne ant piliakalnių, o savo soduose. Deja, sodo bendrijos „Šilas“ vasarotojų laukė nemaloni staigmena – ilgapirščiai įsisuko į jų namus. Vagišiai išnešė ne tik vertingesnius daiktus, bet ir saldainius.

48-erių panevėžietis, atvykęs ryte į savo sodą Linionių kaime, Bokšto gatvėje, pastebėjo, kad išdaužtas ir sulaužytas verandos langas. Viduje jis pasigedo akustinės gitaros ir dėžutės su saldainiais. Pavogtus daiktus vyras įvertino 85 eurais.

Gerą saują saldainių ir palapinę vagys išnešė ir iš kaimynystėje gyvenančios 64-erių panevėžietės sodo namelio. Ilgapirščiai čia taip pat sulaužė verandos ir namelio langus, sulaužė apdailos plyteles. Moteris patyrė 83 eurų nuostolį.

Naujus langus bei žaliuzes teks dėti ir tuose pačiuose soduose poilsiavietę turinčiam 59-erių panevėžiečiui. Iš jo namelio ilgapirščiai išnešė medines sūpynes. Po ilgapirščių apsilankymo vyras patyrė 60 eurų nuostolį.

Miežiškių seniūnijoje, Gitėnų kaime savo sodybą turintis 61-erių panevėžietis po vagių apsilankymo neteko dviejų dviračių bei dviejų komplektų po keturis vienetus originalių lengvo lydinio ratlankių. Teks keisti ir ilgapirščių sugadintas negyvenamojo namo dvigubų durų dvi spynas. Nuostoliai siekia 386 eurus.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų