Prie vairo girtutėlis nuo pat ryto

Prie vairo girtutėlis nuo pat ryto

Pastarąją parą pareigūnų apskrityje sulaikyti neblaivūs vairuotojai abu pripūtė beveik 2 promiles. Panevėžietis toks važinėjosi iš pat šeštadienio ryto.

Išgėręs „Audi A4“ vairuotojas, gimęs 1988 metais, įkliuvo Panevėžyje, Smėlynės gatvėje. Patikrinus blaivumą, 31-erių vyras pripūtė 1,87 promilės.

Bemaž toks pat – 1,98 promilės girtumas nustatytas ir šeštadienio vakarą, apie 20 val. Pasvalio rajone sulaikytam 28 metų vairuotojui. Jo automobilis „BMW 530D“ perduotas saugoti priverstinio transporto priemonių nuvežimo, pervežimo ir saugojimo paslaugų teikimo įmonei.

Paaiškėjo tikslesnės penktadieninės avarijos Panevėžyje, kai susidūrė trys automobiliai, aplinkybės.

Eismo įvykis buvo užregistruotas sausio 24 dieną 15.42 val. Stoties ir Radviliškio gatvių sankryžoje.

25-erių vyras, vairavęs automobilį „VW Crafter“, nesilaikė saugaus atstumo iki priekyje važiavusio ir stabdžiusio automobilio „Volvo“ ir atsitrenkė į jo galinę dalį. Po smūgio „Volvo“ nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į kelio ženklą ir į priekyje stovėjusį automobilį „Honda Civic“ su 44-erių vairuotoja.

Eismo įvykyje nukentėjo pats „VW Crafter“ vairuotojas. Po apžiūros Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyriuje paskyrus jaunam vyrui ambulatorinį gydymą dėl patirtų sužalojimų, jis išleistas į namus.

Komentarai

  • Pijokai niekada nepasimoko.

  • o kodėl neskelbiamos girtų vairuotojų pavardės, kodėl jie taip saugomi nuo žmonių, paskelbimas pavardžių, būtų didesnė bausmė už baudą

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų